Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Bogurzyn
Pokaż więcej
Adam Rutkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA WOŹNIAKA
139
(60,96%)
Anna Ogrodowczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁADYSŁAWA MAĆKIEWICZA
23
(10,09%)
Lidia Antos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA CIESIELSKIEGO
41
(17,98%)
Magdalena Krysiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(10,96%)
Okręg 2
Sołectwo: Bogurzynek
Pokaż więcej
Kazimierz Karpiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA WOŹNIAKA
41
(25,95%)
Justyna Podlińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA CIESIELSKIEGO
60
(37,97%)
Beata Olender
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57
(36,08%)
Okręg 3
Sołectwo Głużek: od nr 1 do nr 22 i od nr 69 do nr 115
Pokaż więcej
Bogumił Gajewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA WOŹNIAKA
128
(49,23%)
Marek Wzgarda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁADYSŁAWA MAĆKIEWICZA
25
(19,53%)
Radosław Jarmuszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA CIESIELSKIEGO
25
(19,53%)
Joanna Mackiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(20,31%)
Okręg 4
Sołectwo: Głużek od nr 23 do nr 68 i od nr 116 do nr 147
Pokaż więcej
Tomasz Przybyszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA WOŹNIAKA
69
(57,02%)
Tadeusz Gogolewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA CIESIELSKIEGO
25
(20,66%)
Katarzyna Zielińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(22,31%)
Okręg 5
Sołectwo: Korboniec, Wojnówka
Pokaż więcej
Witold Augustynowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA WOŹNIAKA
46
(28,40%)
Dariusz Sumeradzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁADYSŁAWA MAĆKIEWICZA
16
(9,88%)
Anna Pakuszewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
16
(9,88%)
Michał Wieczorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GRZEGORZA WOŹNIAKA
84
(51,85%)
Okręg 6
Sołectwo: Wiśniewko
Pokaż więcej
Iwona Zabuska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA WOŹNIAKA
73
(82,95%)
Jan Kordalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁADYSŁAWA MAĆKIEWICZA
15
(17,05%)
Okręg 7
Sołectwo: Modła
Pokaż więcej
Zenon Laskowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA WOŹNIAKA
74
(38,74%)
Iwona Ulatowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA CIESIELSKIEGO
63
(32,98%)
Jacek Tkaczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(28,27%)
Okręg 8
Sołectwo: Kosiny Kapiczne, Kosiny Bartosowe
Pokaż więcej
Grzegorz Dmochowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA WOŹNIAKA
53
(31,18%)
Władysław Mariusz Maćkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁADYSŁAWA MAĆKIEWICZA
5
(2,94%)
Beata Puszczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA CIESIELSKIEGO
40
(23,53%)
Krzysztof Puszczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7
(4,12%)
Anna Sieczka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM ZMIENIMY GMINĘ WIŚNIEWO
65
(38,24%)
Okręg 9
Sołectwo: Kowalewo
Pokaż więcej
Marcin Podlaski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA WOŹNIAKA
46
(32,86%)
Artur Kolczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁADYSŁAWA MAĆKIEWICZA
30
(21,43%)
Teresa Wtulich
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA CIESIELSKIEGO
23
(16,43%)
Marcin Chmielewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(29,29%)
Okręg 10
Sołectwo: Nowa Otocznia, Stara Otocznia
Pokaż więcej
Krystyna Maciak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA WOŹNIAKA
49
(26,49%)
Dariusz Andrzej Zadrożny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁADYSŁAWA MAĆKIEWICZA
23
(12,43%)
Sylwester Afanasiew
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA CIESIELSKIEGO
14
(7,57%)
Marzena Zaremba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(25,95%)
Małgorzata Ślesińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM ZMIENIMY GMINĘ WIŚNIEWO
10
(5,41%)
Marek Raczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ MŁODZI
41
(22,16%)
Okręg 11
Sołectwo: Podkrajewo
Pokaż więcej
Radosław Okoński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA WOŹNIAKA
99
(43,04%)
Maria Anna Maćkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁADYSŁAWA MAĆKIEWICZA
2
(0,87%)
Artur Ciesielski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA CIESIELSKIEGO
94
(40,87%)
Roman Karczewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(15,22%)
Okręg 12
Sołectwo: Stare Kosiny od nr 1 do nr 62A
Pokaż więcej
Robert Arkadiusz Cieśluk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA WOŹNIAKA
68
(49,64%)
Tomasz Rykowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA CIESIELSKIEGO
48
(35,04%)
Beata Dorota Jeglicka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(15,33%)
Okręg 13
Sołectwo: Stare Kosiny od 64 do nr 73
Pokaż więcej
Radosław Baliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA WOŹNIAKA
60
(45,45%)
Zbigniew Górny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁADYSŁAWA MAĆKIEWICZA
49
(37,12%)
Łukasz Kwiatkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(17,42%)
Okręg 14
Sołectwo: Wiśniewo
Pokaż więcej
Andrzej Wojciech Wojtkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA WOŹNIAKA
92
(31,51%)
Dariusz Staniszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁADYSŁAWA MAĆKIEWICZA
51
(17,47%)
Szymon Krysztofiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA CIESIELSKIEGO
121
(41,44%)
Sylwester Gołębiewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(9,59%)
Okręg 15
Sołectwo: Żurominek
Pokaż więcej
Beata Ewa Wojciechowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA WOŹNIAKA
105
(58,66%)
Marcin Drzewiecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA CIESIELSKIEGO
51
(28,49%)
Anna Maria Welenc
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(12,85%)