Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Koźmice, Tomice
Pokaż więcej
Robert Ryszard Czerwiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZ BIAŁKOWSKI
0
(0,00%)
Okręg 2
Sołectwa: Karczowice i Kobyla Głowa
Pokaż więcej
Robert Andrzej Helski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE NA RZECZ CIEPŁOWÓD
19
(25,33%)
Michał Cwanek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZ BIAŁKOWSKI
56
(74,67%)
Okręg 3
Sołectwa: Baldwinowice i Piotrowice Polskie
Pokaż więcej
Przemysław Damian Krawczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE NA RZECZ CIEPŁOWÓD
48
(46,15%)
Alicja Danuta Giergiczna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZ BIAŁKOWSKI
56
(53,85%)
Okręg 4
Sołectwa: Jakubów, Janówka i Brochocin
Pokaż więcej
Ewa Kazimiera Zerek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZ BIAŁKOWSKI
0
(0,00%)
Okręg 5
Sołectwo Dobrzenice
Pokaż więcej
Paweł Mateusz Woszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE NA RZECZ CIEPŁOWÓD
33
(30,56%)
Damian Stefan Cieślik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZ BIAŁKOWSKI
75
(69,44%)
Okręg 6
Sołectwo Ciepłowody: ul. Kolejowa, ul. Osiedle, ul. Sportowa, ul. Szkolna
Pokaż więcej
Tomasz Paweł Myśliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE NA RZECZ CIEPŁOWÓD
41
(33,06%)
Adam Klepacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZ BIAŁKOWSKI
83
(66,94%)
Okręg 7
Sołectwo Ciepłowody: ul. Dobrzenicka, ul. Polna, ul. Stawowa
Pokaż więcej
Danuta Anna Kaczkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE NA RZECZ CIEPŁOWÓD
23
(23,00%)
Marzena Łucja Prygoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZ BIAŁKOWSKI
77
(77,00%)
Okręg 8
Sołectwo Ciepłowody: Plac A. Mickiewicza, ul. Boczna, ul. Ząbkowicka od nr 1 do nr 25
Pokaż więcej
Łukasz Jerzy Felcenloben
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE NA RZECZ CIEPŁOWÓD
51
(38,35%)
Mateusz Dominik Sobczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZ BIAŁKOWSKI
82
(61,65%)
Okręg 9
Sołectwo Ciepłowody: ul. Ząbkowicka od nr 25A do nr 48
Pokaż więcej
Bartłomiej Bronisław Bielas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE NA RZECZ CIEPŁOWÓD
30
(30,93%)
Edyta Pięta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZ BIAŁKOWSKI
67
(69,07%)
Okręg 10
Sołectwo Ciepłowody: ul. Spokojna, ul. Ząbkowicka od nr 49 do nr 103, Ogrodowa
Pokaż więcej
Mateusz Michał Oracz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE NA RZECZ CIEPŁOWÓD
42
(42,42%)
Weronika Łucja Stopyra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZ BIAŁKOWSKI
57
(57,58%)
Okręg 11
Sołectwa: Targowica
Pokaż więcej
Anna Kwik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE NA RZECZ CIEPŁOWÓD
43
(48,31%)
Tadeusz Jan Kukuczka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZ BIAŁKOWSKI
46
(51,69%)
Okręg 12
Sołectwo: Muszkowice
Pokaż więcej
Paweł Krystian Kopeć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZ BIAŁKOWSKI
0
(0,00%)
Okręg 13
Sołectwo Stary Henryków od nr 1 do nr 19 i Sołectwo Cienkowice
Pokaż więcej
Antoni Ułan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE NA RZECZ CIEPŁOWÓD
20
(27,78%)
Helena Maria Konowalczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZ BIAŁKOWSKI
52
(72,22%)
Okręg 14
Sołectwo Stary Henryków od nr 20 do nr 50c
Pokaż więcej
Krzysztof Jarząb
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE NA RZECZ CIEPŁOWÓD
29
(38,67%)
Jacek Wolski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZ BIAŁKOWSKI
46
(61,33%)
Okręg 15
Sołectwa: Wilamowice i Czesławice
Pokaż więcej
Miłosz Gryzło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE NA RZECZ CIEPŁOWÓD
26
(27,08%)
Justyna Joanna Kłocko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZ BIAŁKOWSKI
70
(72,92%)