Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Domachowo
Pokaż więcej
Zbigniew Gębka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ GMINY TRĄBKI WIELKIE
70
(55,56%)
Ewa Zofia Dawidowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(44,44%)
Okręg 2
Sołectwo: Ełganowo
Pokaż więcej
Wiesław Bieżuński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRĄBECKA BRAĆ
61
(27,11%)
Roman Paweł Olszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ GMINY TRĄBKI WIELKIE
105
(46,67%)
Franciszek Surma
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(26,22%)
Okręg 3
Sołectwa: Gołębiewko, Gołębiewo Średnie, Rościszewo
Pokaż więcej
Daniel Czesław Fedak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRĄBECKA BRAĆ
108
(47,37%)
Sławomir Mazurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ GMINY TRĄBKI WIELKIE
120
(52,63%)
Okręg 4
Sołectwo: Gołębiewo Wielkie
Pokaż więcej
Anna Mirosława Stosio
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRĄBECKA BRAĆ
127
(49,22%)
Grzegorz Marcin Żukowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ GMINY TRĄBKI WIELKIE
131
(50,78%)
Okręg 5
Sołectwo: Kaczki
Pokaż więcej
Justyna Maria Perka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRĄBECKA BRAĆ
96
(46,38%)
Adam Zbigniew Zarzycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ GMINY TRĄBKI WIELKIE
76
(36,71%)
Marcin Maciej Schuchardt
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(16,91%)
Okręg 6
Sołectwo: Kleszczewo
Pokaż więcej
Jan Piotr Selka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ GMINY TRĄBKI WIELKIE
188
(73,73%)
Roman Jan Zielke
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(26,27%)
Okręg 7
Sołectwo: Kłodawa
Pokaż więcej
Krystian Sadowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ GMINY TRĄBKI WIELKIE
181
(67,79%)
Dariusz Leszczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
86
(32,21%)
Okręg 8
część sołectwa Sobowidz – ulice: ul. Kościuszki: od nr 2 do nr 28, nr 30, 32, 34, od nr 36 do nr 67, nr 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81 ul. Bukowa, ul. Dworcowa, ul. Księdza Józefa Wdowiaka, ul. Leśna, ul. Nowa, ul. Spacerowa, ul. Sportowa
Pokaż więcej
Marian Antoni Płotka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ GMINY TRĄBKI WIELKIE
165
(63,71%)
Karolina Anna Niedrowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
94
(36,29%)
Okręg 9
część sołectwa Sobowidz – ulice: ul. Kościuszki nr: 29, 31, 33, 35, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80 i 82 ul. Polna, ul. Ogrodowa, ul. Morenowa oraz miejscowość Rościszewko
Pokaż więcej
Zbigniew Stanisław Leszczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ GMINY TRĄBKI WIELKIE
97
(53,01%)
Żaneta Maria Kopeć
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
86
(46,99%)
Okręg 10
Sołectwa: Mierzeszyn, Błotnia
Pokaż więcej
Marek Czerwiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ GMINY TRĄBKI WIELKIE
217
(58,18%)
Andrzej Robert Klonowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
156
(41,82%)
Okręg 11
część sołectwa Trąbki Wielkie – ulice: ul. Akacjowa, ul. Brzozowa, ul. Bukowa, ul. Cisowa, ul. Dębowa, ul. Głogowa, ul. Grabowa, ul. Jarzębinowa, ul. Jaworowa, ul. Jesionowa, ul. Jodłowa, ul. Kasztanowa, ul. Klonowa, ul. Ks. F. Głowienki, ul. Lipowa, ul. Pawłowskiej, ul. Polonii Gdańskiej, ul. Sosnowa, ul. Świerkowa, ul. Topolowa, ul. Wierzbowa, ul. Rzemieślnicza, ul. Handlowa, ul. Modrzewiowa, ul. Leszczynowa
Pokaż więcej
Wioleta Mariola Frydrych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRĄBECKA BRAĆ
170
(55,37%)
Marcin Leszek Neumüller
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ GMINY TRĄBKI WIELKIE
84
(27,36%)
Tadeusz Zenon Klonowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(17,26%)
Okręg 12
część sołectwa Trąbki Wielkie – ulice: ul. Ełganowska, ul. Gdańska, ul. Jagodowa, ul. Krótka, ul. Leśna, ul. Malinowa, ul. Parkowa, ul. Pasteura, ul. Pocztowa, ul. Poziomkowa, ul. Sportowa, ul. Wiśniowa, ul. Ogrodowa, ul. Kwiatowa, ul. Czereśniowa, ul. Usługowa, ul. Przemysłowa, ul. Towarowa
Pokaż więcej
Wiesław Wacław Keler
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ GMINY TRĄBKI WIELKIE
157
(52,86%)
Małgorzata Kozikowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
140
(47,14%)
Okręg 13
Sołectwa: Zła Wieś, Łaguszewo, Klępiny, Trąbki Małe
Pokaż więcej
Mariusz Wojciech Zaorski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRĄBECKA BRAĆ
54
(22,78%)
Władysław Kanka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ GMINY TRĄBKI WIELKIE
108
(45,57%)
Wiesław Julian Gębura
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
75
(31,65%)
Okręg 14
Sołectwa: Warcz, Zaskoczyn, Czerniewo
Pokaż więcej
Ryszard Leon Budzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ GMINY TRĄBKI WIELKIE
163
(67,63%)
Krzysztof Ryszard Barański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(32,37%)
Okręg 15
Sołectwa: Graniczna Wieś, Drzewina, Pawłowo, Cząstkowo, Postołowo
Pokaż więcej
Michał Arkadiusz Studziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRĄBECKA BRAĆ
170
(53,80%)
Anna Agnieszka Gajewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ GMINY TRĄBKI WIELKIE
146
(46,20%)