Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część osiedla Koprzywnica ulice : 11 Listopada, Mały Rynek, Rynek, Osiecka, Stefana Kopra, Tarnobrzeska, Cicha
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Anna Maria Materkowska
108
(50,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
-
19
Leszek Józef Zwolski
10
(4,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA JASIŃSKIEGO "1268-2018 KOPRZYWNICA"
-
18
Edyta Potyrańska
34
(15,74%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Sebastian Edward Wiącek
64
(29,63%)
Okręg 2
Część osiedla Cegielnia ulice: Akacjowa, Floriańska, Krótka, Kwiatowa, Polna , Przemysłowa, Słoneczna, Władysława Jasińskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY KLUBIŃSKIEJ
-
17
Lucyna Wiesława Kos
84
(34,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA JASIŃSKIEGO "1268-2018 KOPRZYWNICA"
-
18
Monika Katarzyna Starzyńska
63
(25,51%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Beata Maria Krakowiak
100
(40,49%)
Okręg 3
Część osiedla Koprzywnica ulice: Armii Krajowej (z wyłączeniem nr 39, 56, 58, 60), Klasztorna, Miodowa, Rzeczna, Sandomierska, i osiedle Zarzecze ulice: Stare Zarzecze, Zarzecze, Mała Koprzywnica
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
-
19
Jerzy Marcjan
63
(23,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY KLUBIŃSKIEJ
-
17
Aleksandra Stanisława Klubińska
138
(52,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA JASIŃSKIEGO "1268-2018 KOPRZYWNICA"
-
18
Anna Motyl
22
(8,30%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Andrzej Jan Bokwa
42
(15,85%)
Okręg 4
Część osiedla Koprzywnica ulice: Czynowa, Gęsia, Jędrusiów, Józefa Piłsudskiego, Leśna, Piaskowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA CUKIERSKIEGO
-
20
Paweł Cukierski
123
(43,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY KLUBIŃSKIEJ
-
17
Walenty Bochyński
77
(27,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA JASIŃSKIEGO "1268-2018 KOPRZYWNICA"
-
18
Paweł Gorycki
80
(28,57%)
Okręg 5
Część osiedla Koprzywnica ulice: 3 Maja, Garncarska, Krakowska, Sportowa, Stefana Żeromskiego, Szkolna, Armii Krajowej (nr 39, 56, 58, 60)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
-
19
Teresa Majczak
54
(20,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY KLUBIŃSKIEJ
-
17
Justyna Jolanta Jońca
116
(43,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA JASIŃSKIEGO "1268-2018 KOPRZYWNICA"
-
18
Paweł Jasiński
54
(20,38%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Dorota Małgorzata Figacz
41
(15,47%)
Okręg 6
sołectwo: Sośniczany
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Wojciech Józef Miklas
69
(38,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
-
19
Jarosław Jakub Cichoń
32
(18,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA JASIŃSKIEGO "1268-2018 KOPRZYWNICA"
-
18
Danuta Rączkowska
76
(42,94%)
Okręg 7
sołectwo: Błonie, Świężyce
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
-
19
Anna Ossowska
84
(33,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY KLUBIŃSKIEJ
-
17
Bożena Grażyna Maciąg
84
(33,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA JASIŃSKIEGO "1268-2018 KOPRZYWNICA"
-
18
Agnieszka Maria Sabat
24
(9,60%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Tomasz Żóraw
58
(23,20%)
Okręg 8
sołectwo: Gnieszowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Adrian Piątkowski
114
(47,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA JASIŃSKIEGO "1268-2018 KOPRZYWNICA"
-
18
Justyna Piątkowska
56
(23,43%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Michał Kućmira
69
(28,87%)
Okręg 9
sołectwo: Niedźwice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY KLUBIŃSKIEJ
-
17
Renata Chochulska
65
(40,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA JASIŃSKIEGO "1268-2018 KOPRZYWNICA"
-
18
Ewelina Maria Szlichta
16
(9,88%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marek Kubicki
81
(50,00%)
Okręg 10
sołectwo: Beszyce, Trzykosy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Anna Zioło
76
(31,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
-
19
Tomasz Krzysztof Nasternak
53
(22,18%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Dorota Papka
110
(46,03%)
Okręg 11
sołectwo: Zbigniewice-Kolonia, Postronna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Maria Lachtara
69
(31,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
-
19
Paulina Staszczak
33
(15,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY KLUBIŃSKIEJ
-
17
Zygmunt Pawlik
16
(7,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA JASIŃSKIEGO "1268-2018 KOPRZYWNICA"
-
18
Tomasz Grzegorz Toś
21
(9,63%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Roman Grudzień
79
(36,24%)
Okręg 12
sołectwo: Dmosice, Zbigniewice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Antoni Michalski
86
(49,71%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Nina Zdzisława Szymańska
87
(50,29%)
Okręg 13
sołectwo: Krzcin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Mirosław Ryszard Żyła
58
(24,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
-
19
Anna Skrok
57
(24,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA JASIŃSKIEGO "1268-2018 KOPRZYWNICA"
-
18
Anna Kulza
69
(29,11%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Wiesław Krzysztof Kopeć
53
(22,36%)
Okręg 14
sołectwo: Ciszyca, Kamieniec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Maria Anna Dziubek
126
(60,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
-
19
Krzysztof Szeląg
22
(10,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA JASIŃSKIEGO "1268-2018 KOPRZYWNICA"
-
18
Ireneusz Gawron
25
(12,08%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Ireneusz Krzysztof Bernyś
34
(16,43%)
Okręg 15
sołectwo: Łukowiec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
-
19
Jadwiga Pruś
62
(40,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY KLUBIŃSKIEJ
-
17
Zenon Mieczysław Papka
24
(15,69%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Artur Paweł Bernyś
67
(43,79%)