Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Głuchołazy, ulice: Apteczna, Basztowa, Bolesława Chrobrego, Curie Skłodowskiej, Cypriana Kamila Norwida, Dworcowa, Elizy Orzeszkowej, Góra Św. Anny, Grunwaldzka, Jana Sobieskiego, Jasnogórska, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Korfantego, Kościelna, Kościuszki, Kwiatowa, Ligonia, Magistracka, Opolska, Plac Basztowy, Plac "Solidarności", Polna, Poprzeczna, Reja, Rynek, Stefana Batorego, Stwosza, Szymona Koszyka, Świdnicka, Targowa, Tylna, Wrocławska, Zofii Nałkowskiej, Żeromskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "FORUM SAMORZĄDOWE 2002"
-
2
Elżbieta Maria Zborowska
43
(1,96%)
-
1
Anatol Bukała
86
(3,92%)
-
3
Małgorzata Maria Wiśniewska-Sowiak
23
(1,05%)
-
5
Bartłomiej Dawid Kamiński
7
(0,32%)
-
6
Grzegorz Jan Kamiński
26
(1,18%)
-
4
Barbara Czesława Szeląg
8
(0,36%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Ireneusz Stanisław Klimecki
149
(6,79%)
-
6
Iwona Anna Glombica
11
(0,50%)
-
2
Judyta Grajcar
23
(1,05%)
-
1
Kazimierz Stychno
346
(15,76%)
-
4
Adam Henryk Dul
19
(0,87%)
-
5
Anna Teresa Czarniecka
60
(2,73%)
-
7
Bolesław Stychno
155
(7,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Rafał Patryk Pawluś
40
(1,82%)
-
1
Grzegorz Leszek Ptak
261
(11,89%)
-
3
Katarzyna Paulina Domagalska
30
(1,37%)
-
4
Waldemar Czesław Achrem
10
(0,46%)
-
5
Michalina Kowalik
4
(0,18%)
-
6
Anna Grażyna Krafczyk
3
(0,14%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Marcin Janusz Broda
17
(0,77%)
-
4
Renata Kraska
8
(0,36%)
-
2
Krystyna Zofia Dziedzic
9
(0,41%)
-
1
Ewa Chabasińska
100
(4,55%)
-
5
Mariusz Michał Wolak
11
(0,50%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Andrzej Mieczysław Gębala
302
(13,75%)
-
2
Alicja Teresa Szymkowicz
119
(5,42%)
-
4
Barbara Maria Reszka
117
(5,33%)
-
6
Krzysztof Dariusz Kózka
9
(0,41%)
-
3
Zbigniew Jan Juziuk
42
(1,91%)
-
7
Milena Marta Staniek
25
(1,14%)
-
5
Anna Maria Merta
3
(0,14%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Szymon Zyśk
43
(1,96%)
-
3
Andrzej Leśniak
30
(1,37%)
-
2
Alicja Magdalena Nackowicz
22
(1,00%)
-
4
Iwona Garnek
9
(0,41%)
-
5
Bogusław Bondel
2
(0,09%)
-
7
Otylia Stephan
13
(0,59%)
-
6
Radosław Czesław Mikłasz
11
(0,50%)
Okręg 2
Miasto Głuchołazy, ulice: Aleja Jana Pawła II, Aleksandra Fredry, Bohaterów Warszawy, Chopina, Damrota, Elsnera, Feliksa Nowowiejskiego, Gabrieli Zapolskiej, Gen. Andersa, Gen. Grota Roweckiego, Gen. Maczka, Gen. Okulickiego, Gen. Sikorskiego, Henryka Brodatego, Jagiellończyka, Jana Brzechwy, Jana Kochanowskiego, Juliana Tuwima, Karłowicza, Kolonia Jagiellońska, Kolonia Kaszubska, Konstytucji 3 - go Maja, Kornela Makuszyńskiego, Kraszewskiego, Królowej Jadwigi, Leśna, Lompy, Matejki, Miarki, Mickiewicza, Moniuszki, Ogińskiego, Opawska, Paderewskiego, Papiernicza, Parkowa, Powstańców Śląskich, Prusa, Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Reymonta, Sienkiewicza. Słowackiego, Spółdzielcza, Stanisława Ornowskiego, Strzelców Bytomskich, Szymanowskiego, Wieniawskiego, Witolda Lutosławskiego, Władysława Jagiełły, Wyspiańskiego, Zdrojowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "FORUM SAMORZĄDOWE 2002"
-
1
Przemysław Zygmunt Kanarski
70
(2,52%)
-
2
Benedykt Jan Nowak
8
(0,29%)
-
4
Alicja Izabela Kocoń
41
(1,48%)
-
3
Izabela Bajor
25
(0,90%)
-
5
Kamil Jerzy Iwański
35
(1,26%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Michał Koszut
95
(3,42%)
-
1
Jerzy Stanisław Wojnarowski
288
(10,37%)
-
7
Magdalena Maria Wasylik
4
(0,14%)
-
2
Zdzisław Baran
86
(3,10%)
-
8
Krzysztof Kowalczyk
83
(2,99%)
-
5
Agnieszka Izabela Gmyrek
29
(1,04%)
-
4
Zuzanna Janina Mazurek
59
(2,12%)
-
6
Witold Achilles Karuga
36
(1,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Andrzej Jan Krafczyk
27
(0,97%)
-
5
Daria Natalia Pawluś
7
(0,25%)
-
3
Marian Krzysztof Ptak
105
(3,78%)
-
2
Daniel Marek Szenawa
114
(4,10%)
-
4
Aleksandra Helena Piekarska
21
(0,76%)
-
6
Anna Witwicka
10
(0,36%)
-
7
Arkadiusz Krystian Fundeła
47
(1,69%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Anna Czesława Kalita-Malasiewicz
16
(0,58%)
-
1
Magdalena Wolak
72
(2,59%)
-
3
Janusz Bolesław Gąsior
11
(0,40%)
-
4
Monika Szczepańska
10
(0,36%)
-
5
Wilhelm Paweł Zielonka
68
(2,45%)
-
6
Henryk Krzaczek
18
(0,65%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Klaudia Maria Pach-Gomulnicka
126
(4,54%)
-
1
Edward Leonard Szupryczyński
453
(16,31%)
-
6
Jolanta Gołas
25
(0,90%)
-
2
Mariusz Migała
294
(10,58%)
-
8
Paweł Szpak
96
(3,46%)
-
4
Agnieszka Jadwiga Podkowska
69
(2,48%)
-
5
Marek Zalewski
61
(2,20%)
-
7
Halina Danuta Grubiak
26
(0,94%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Jerzy Ziółkowski
21
(0,76%)
-
4
Kazimierz Walczak
33
(1,19%)
-
1
Andrzej Tokarz
123
(4,43%)
-
5
Jolanta Moros
8
(0,29%)
-
2
Danuta Góra
26
(0,94%)
-
8
Kamil Hubert Kanarski
21
(0,76%)
-
7
Iwona Aurelia Tomaszewska
2
(0,07%)
-
6
Piotr Artur Buski
9
(0,32%)
Okręg 3
Sołectwa: Bodzanów, Charbielin, Jarnołtówek, Konradów, Nowy Las, Podlesie, Pokrzywna, Wilamowice Nyskie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "FORUM SAMORZĄDOWE 2002"
-
5
Artur Krzysztof Kloryga
2
(0,11%)
-
1
Adam Wiesław Łabaza
147
(7,89%)
-
2
Joanna Marta Krakowska
16
(0,86%)
-
3
Daniel Korczyński
37
(1,99%)
-
4
Barbara Maria Morajko
10
(0,54%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Renata Kazimiera Dziadkowiec
22
(1,18%)
-
1
Jan Kazimierz Chaszczewicz
137
(7,35%)
-
2
Marian Bajor
89
(4,78%)
-
3
Małgorzata Ola Winiarska
96
(5,15%)
-
4
Małgorzata Marzena Chmielarska
26
(1,40%)
-
7
Bogusław Kanarski
116
(6,23%)
-
6
Natalia Kowalczyk
22
(1,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Teresa Helena Wilk
173
(9,29%)
-
3
Dariusz Lenicki
3
(0,16%)
-
2
Józefa Maria Rudnik
104
(5,58%)
-
5
Justyna Gmyrek
13
(0,70%)
-
4
Maciej Dorosz
79
(4,24%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Zbigniew Wiesław Fornalik
123
(6,60%)
-
2
Beata Stajno
29
(1,56%)
-
5
Justyna Wolak
12
(0,64%)
-
3
Witold Maciej Ksokowski
7
(0,38%)
-
4
Marta Chrobacińska
6
(0,32%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Józefa Wróbel
25
(1,34%)
-
6
Magdalena Bożena Pik
16
(0,86%)
-
1
Roman Adam Sambor
169
(9,07%)
-
4
Dawid Dariusz Kanarski
40
(2,15%)
-
2
Władysław Józef Bicz
28
(1,50%)
-
3
Lucyna Agnieszka Stadnik
79
(4,24%)
-
5
Tomasz Jacek Łacny
66
(3,54%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Krzysztof Czesław Skowroński
22
(1,18%)
-
4
Jowita Magda Kubowicz
9
(0,48%)
-
2
Danuta Ewa Szewczyk
22
(1,18%)
-
1
Edward Kubowicz
114
(6,12%)
-
5
Paweł Piotr Szozda
4
(0,21%)
Okręg 4
Sołectwa: Biskupów, Burgrabice, Gierałcice, Markowice, Nowy Świętów, Polski Świętów, Sławniowice, Stary Las, Sucha Kamienica
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "FORUM SAMORZĄDOWE 2002"
-
2
Alicja Agnieszka Bryja
106
(5,56%)
-
5
Marek Góralczyk
17
(0,89%)
-
3
Piotr Sołtysek
52
(2,73%)
-
1
Ryszard Kazimierz Udziela
125
(6,56%)
-
4
Bożena Mirosława Stempin
27
(1,42%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Maria Szczegielniak
18
(0,94%)
-
4
Ryszard Babiec
50
(2,62%)
-
6
Grażyna Baran
16
(0,84%)
-
7
Paweł Bogdan Olszówka
42
(2,20%)
-
3
Renata Katarzyna Jelonek
73
(3,83%)
-
1
Andrzej Frankiewicz
139
(7,29%)
-
2
Szymon Michał Biliński
141
(7,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Jacek Paweł Wanicki
259
(13,59%)
-
2
Anna Stefania Burakowska
39
(2,05%)
-
3
Bogusław Jerzy Kocierz
21
(1,10%)
-
4
Stefania Michaliszyn
28
(1,47%)
-
5
Witold Rafał Paluch
67
(3,52%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Anna Królik
12
(0,63%)
-
2
Wioleta Anna Hutyra
29
(1,52%)
-
3
Renata Beata Rajca
6
(0,31%)
-
4
Jerzy Skonecki
4
(0,21%)
-
5
Bolesław Heczko
1
(0,05%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Tadeusz Płatosz
114
(5,98%)
-
7
Magda Łacna
10
(0,52%)
-
6
Patrycja Bożena Dyc
2
(0,10%)
-
2
Mieczysław Skupień
119
(6,24%)
-
3
Marek Józef Pasiut
30
(1,57%)
-
4
Anna Maria Rybotycka
20
(1,05%)
-
5
Marek Wiesław Raczyński
24
(1,26%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Klaudia Paulina Grzywa
45
(2,36%)
-
5
Elżbieta Teresa Wróbel
24
(1,26%)
-
4
Jadwiga Agata Misiarz
51
(2,68%)
-
1
Stanisław Szul
137
(7,19%)
-
3
Stanisław Piotr Dyba
51
(2,68%)
-
6
Jan Władysław Młynarczyk
7
(0,37%)