Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Anna Maria Gańska-Lipińska
736
(7,45%)
-
7
Cezary Jacek Kołakowski
173
(1,75%)
-
4
Zbigniew Franciszek Błaszkowski
143
(1,45%)
-
3
Barbara Ekman
283
(2,86%)
-
8
Krzysztof Adam Sławski
855
(8,65%)
-
2
Marek Wacław Masłowski
196
(1,98%)
-
5
Wiesław Kożyczkowski
154
(1,56%)
-
6
Nina Hanna Linde
45
(0,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
1
Leszek Waszkiewicz
1 481
(14,99%)
-
2
Roman Zaborowski
1 395
(14,12%)
-
4
Beata Maria Bigda-Świątek
591
(5,98%)
-
6
Andrzej Doleciński
231
(2,34%)
-
8
Marian Gospodarek
1 002
(10,14%)
-
5
Mirosława Anna Dawidowska
174
(1,76%)
-
7
Halina Maria Sałdan
116
(1,17%)
-
3
Katarzyna Gabriela Wirkus
481
(4,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LOKALNE
-
1
Mirosław Józef Maszluch
620
(6,27%)
-
3
Magdalena Justyna Cyrson
298
(3,02%)
-
4
Krzysztof Mariusz Treder
131
(1,33%)
-
5
Marcin Adam Kurlej
194
(1,96%)
-
8
Maciej Mateusz Wiczkowski
214
(2,17%)
-
6
Jacek Maszkowski
91
(0,92%)
-
7
Jolanta Ćwik
86
(0,87%)
-
2
Elżbieta Krystyna Puchała
192
(1,94%)
Okręg 2
Gmina Miastko
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Maja Joanna Gałka
203
(2,93%)
-
1
Marek Grymbowski
758
(10,95%)
-
4
Bogdan Muchowski
83
(1,20%)
-
6
Elżbieta Stanisława Lewandowska
83
(1,20%)
-
5
Halina Sztobnicka
225
(3,25%)
-
2
Eugeniusz Szumacher
183
(2,64%)
-
7
Henryk Michał Ganżumow
384
(5,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
4
Halina Anna Girtler
99
(1,43%)
-
6
Katarzyna Urszula Bielawa
39
(0,56%)
-
3
Anna Ewa Palińska
171
(2,47%)
-
2
Aleksander Tadeusz Szopa
649
(9,37%)
-
7
Paweł Piotr Biernacki
1 134
(16,38%)
-
5
Maciej Karol Batruch
273
(3,94%)
-
1
Marek Kwaśniewski
488
(7,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LOKALNE
-
3
Michał Bronisław Zajst
270
(3,90%)
-
6
Magdalena Ilona Stankowiak
124
(1,79%)
-
7
Konrad Roman Remelski
267
(3,86%)
-
4
Mariola Anna Kopeć
254
(3,67%)
-
2
Małgorzata Stasiewicz
292
(4,22%)
-
5
Kazimierz Kowalski
88
(1,27%)
-
1
Roman Ramion
857
(12,38%)
Okręg 3
Gminy: Tuchomie, Lipnica, Parchowo, Studzienice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Marek Jan Sildatk
722
(9,58%)
-
2
Sylwester Bartłomiej Owśnicki
865
(11,48%)
-
5
Janusz Juchniewicz
334
(4,43%)
-
6
Elżbieta Skweres
101
(1,34%)
-
4
Katarzyna Słomińska
101
(1,34%)
-
3
Danuta Serafinowska
173
(2,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
2
Tomasz Łącki
665
(8,83%)
-
1
Jacek Żmuda-Trzebiatowski
1 345
(17,85%)
-
4
Władysława Ludwika Łangowska
418
(5,55%)
-
3
Emilia Maria Kuczkowska
500
(6,64%)
-
5
Ewa Maria Świątek Brzezińska
284
(3,77%)
-
6
Jerzy Szpakowski
942
(12,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LOKALNE
-
6
Łukasz Marek Dołębski
289
(3,84%)
-
4
Barbara Smętek
102
(1,35%)
-
1
Witold Hilary Trzecinski
352
(4,67%)
-
2
Mirosław Bukowski
222
(2,95%)
-
5
Sabina Ringwelska
65
(0,86%)
-
3
Maria Anna Wika Czarnowska
54
(0,72%)
Okręg 4
Gminy: Czarna Dąbrówka, Borzytuchom, Kołczygłowy, Trzebielino
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Sebastian Filip Kulaszewicz
144
(1,98%)
-
6
Bernadeta Katarzyna Andrys-Żółtowłos
141
(1,94%)
-
3
Iwona Ewa Czapiewska
173
(2,38%)
-
2
Anna Stanisława Paul
515
(7,08%)
-
1
Wojciech Stanisław Duda
919
(12,63%)
-
5
Czesław Szczypior
258
(3,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
1
Piotr Paweł Zaborowski
911
(12,52%)
-
2
Daniel Roman Chwarzyński
681
(9,36%)
-
3
Małgorzata Kotłowska
417
(5,73%)
-
6
Andrzej Jan Rusiecki
304
(4,18%)
-
4
Joanna Anna Kąkol
274
(3,77%)
-
5
Agata Zuchniarek
119
(1,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LOKALNE
-
3
Ewelina Dolna
366
(5,03%)
-
4
Zofia Janina Dera
159
(2,19%)
-
1
Zbigniew Stefan Kosiński
890
(12,24%)
-
2
Jarosław Ścigała
608
(8,36%)
-
5
Katarzyna Lucyna Gut
145
(1,99%)
-
6
Roman Józef Grzegorczyk
250
(3,44%)