Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gmina Otwock
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Zbigniew Janusz Szczepaniak
2 494
(12,42%)
-
3
Ewa Maria Szymańska
222
(1,11%)
-
2
Janusz Zbigniew Goliński
330
(1,64%)
-
4
Barbara Stanisława Stocka
109
(0,54%)
-
10
Krzysztof Jarosław Boczarski
176
(0,88%)
-
7
Rafał Pszonka
105
(0,52%)
-
5
Renata Witos
69
(0,34%)
-
9
Anna Helena Jarek
88
(0,44%)
-
6
Jan Rychalski
110
(0,55%)
-
8
Tomasz Leon Żołądek
96
(0,48%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Jarosław Wiązowski
492
(2,45%)
-
1
Jacek Ryszard Czarnowski
1 783
(8,88%)
-
3
Katarzyna Rutkowska
418
(2,08%)
-
4
Aneta Barbara Wróblewska
239
(1,19%)
-
5
Łukasz Jerzy Szczepański
158
(0,79%)
-
6
Karolina Rawska-Lachowicz
104
(0,52%)
-
10
Paweł Ajdacki
516
(2,57%)
-
9
Grzegorz Gałabuda
46
(0,23%)
-
8
Olga Katarzyna Makowska
193
(0,96%)
-
7
Jacek Maksymilian Leja
142
(0,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
5
Irena Maria Kwolczak-El Korbi
29
(0,14%)
-
1
Ireneusz Krzyżanowski
269
(1,34%)
-
8
Edyta Agnieszka Kuźmińska
42
(0,21%)
-
4
Krzysztof Antoni Denka
99
(0,49%)
-
2
Katarzyna Barbara Cichocka
392
(1,95%)
-
7
Hubert Truszewski
54
(0,27%)
-
3
Aneta Ewa Chmielewska-Gładek
59
(0,29%)
-
6
Jolanta Brzezińska
54
(0,27%)
-
9
Andrzej Lech
104
(0,52%)
KOMITET WYBORCZY NASZ WSPÓLNY DOM
-
5
Jacek Jan Hajdacki
491
(2,45%)
-
7
Janina Iwona Urbańska
79
(0,39%)
-
9
Kazimierz Półtorak
43
(0,21%)
-
10
Beata Małgorzata Kociszewska
246
(1,23%)
-
6
Tomasz Wojciech Celiński
250
(1,25%)
-
3
Andrzej Ryszard Szaciłło
514
(2,56%)
-
1
Krzysztof Jan Szczegielniak
638
(3,18%)
-
2
Barbara Parol
353
(1,76%)
-
4
Dorota Zofia Siarkiewicz
264
(1,31%)
-
8
Paweł Trzaskowski
97
(0,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Katarzyna Puchalska
219
(1,09%)
-
5
Michał Jerzy Straczyński
64
(0,32%)
-
2
Sylwester Grzegorz Bąk
125
(0,62%)
-
1
Patryk Leon Sławiński
581
(2,89%)
-
4
Anna Straczyńska
73
(0,36%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Dariusz Kołodziejczyk
839
(4,18%)
-
4
Adam Ryszkowski
267
(1,33%)
-
2
Dorota Izabela Musielak
664
(3,31%)
-
7
Małgorzata Barbara Cegielska-Matysiak
174
(0,87%)
-
1
Piotr Mateusz Kudlicki
3 702
(18,44%)
-
9
Joanna Zrąbkowska-Anusik
69
(0,34%)
-
8
Ewa Łucja Papis
264
(1,31%)
-
10
Robert Marek Kosiński
709
(3,53%)
-
6
Edward Grzybowski
160
(0,80%)
-
5
Wiktor Maurycy Lach
202
(1,01%)
Okręg 2
Gmina Karczew
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Mirosław Antoni Pszonka
1 001
(13,85%)
-
2
Krzysztof Henryk Piotrowski
280
(3,88%)
-
3
Mariusz Henryk Szostak
209
(2,89%)
-
5
Anna Iwona Bielicka
128
(1,77%)
-
4
Agata Magdalena Kurek
98
(1,36%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Rafał Majewski
366
(2,27%)
-
2
Aneta Teresa Siwak
170
(2,35%)
-
4
Marcin Jerzy Szybiak
51
(0,71%)
-
3
Marta Sierańska
164
(2,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
4
Tadeusz Marton
231
(3,20%)
-
5
Katarzyna Radzik
354
(4,90%)
-
3
Piotr Niedziółka
156
(2,16%)
-
1
Grażyna Olszewska
593
(8,21%)
-
2
Danuta Leśniewska
200
(2,77%)
KOMITET WYBORCZY NASZ WSPÓLNY DOM
-
2
Anna Zakrzewska
149
(2,06%)
-
1
Alicja Dąbrowska
196
(2,71%)
-
3
Andrzej Krzysztof Nojek
60
(0,83%)
-
5
Marek Mikołaj Olszewski
100
(1,38%)
-
4
Hubert Przybysz
132
(1,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Monika Czub
73
(1,01%)
-
2
Paweł Janiszewski
65
(0,90%)
-
4
Sylwia Ewa Trzaskowska
74
(1,02%)
-
1
Dawid Sylwester Bielak
163
(2,26%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Elżbieta Małgorzata Kamińska
191
(2,64%)
-
1
Marcin Sebastian Olpiński
806
(11,16%)
-
2
Ewa Elżbieta Kędzierska
257
(3,56%)
-
4
Agnieszka Trzaskowska
277
(3,83%)
-
5
Krzysztof Marek Żelazko
652
(9,02%)
Okręg 3
Gmina Józefów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Anna Jesiotr
109
(1,12%)
-
1
Kazimierz Ciorga
281
(2,89%)
-
2
Krystyna Teresa Wasilewska
114
(1,17%)
-
4
Adam Józef Dębała
80
(0,82%)
-
5
Krzysztof Franciszek Żelazowski
80
(0,82%)
-
6
Anna Aleksandra Kamińska
109
(1,12%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Bogumiła Alicja Więckowska
919
(9,44%)
-
3
Waldemar Lucjan Walkiewicz
166
(1,71%)
-
6
Andrzej Paweł Wojtyra
425
(4,37%)
-
4
Mariola Hanna Jaśkiewicz
144
(1,48%)
-
5
Marcin Stanisław Sierpiński
138
(1,42%)
-
2
Katarzyna Kamila Wójcik
324
(3,33%)
KOMITET WYBORCZY NASZ WSPÓLNY DOM
-
6
Ryszard Nowaczewski
104
(1,07%)
-
3
Kinga Maria Błaszczyk
455
(4,67%)
-
4
Tadeusz Marian Popis
125
(1,28%)
-
5
Elżbieta Siwek
251
(2,58%)
-
2
Teresa Uzarska
238
(2,44%)
-
1
Stanisław Kruszewski
2 704
(27,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Konrad Hubert Jabłoński
67
(0,69%)
-
2
Michał Adam Miszyk-Miński
67
(0,69%)
-
1
Agnieszka Katarzyna Bukowska
358
(3,68%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Klaudia Anna Masik
340
(3,49%)
-
6
Marek Mieczysław Rowicki
172
(1,77%)
-
2
Sławomir Faliński
438
(4,50%)
-
5
Izabela Julita Lasocka
153
(1,57%)
-
4
Joanna Kieler
68
(0,70%)
-
1
Jarosław Andrzej Kopaczewski
1 306
(13,42%)
Okręg 4
Gmina Celestynów i Gmina Wiązowna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Agnieszka Ewa Łątka
207
(1,93%)
-
3
Barbara Markowska
367
(3,42%)
-
4
Jerzy Pokrywczyński
165
(1,54%)
-
1
Dariusz Grzegorz Grajda
1 586
(14,77%)
-
5
Krystyna Maria Obara-Morawska
44
(0,41%)
-
6
Kazimierz Nowak
53
(0,49%)
-
7
Anna Bętkowska
99
(0,92%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Jolanta Maria Koczorowska
972
(9,05%)
-
2
Zbigniew Feliks Giruć
73
(0,68%)
-
3
Urszula Szulik
202
(1,88%)
-
4
Ryszard Wrześniewski
93
(0,87%)
-
5
Magdalena Maria Łukomska
201
(1,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
2
Dariusz Nowacki
37
(0,34%)
-
5
Mirella Żurawska
71
(0,66%)
-
1
Stanisław Kazimierz Górka
96
(0,89%)
-
3
Roman Sadowski
23
(0,21%)
-
4
Zdzisława Teresa Wyszkowska
6
(0,06%)
KOMITET WYBORCZY NASZ WSPÓLNY DOM
-
6
Ewa Irena Melaniuk
105
(0,98%)
-
3
Tomasz Wyglądała
455
(4,24%)
-
4
Marzena Barbara Wróbel
352
(3,28%)
-
2
Aleksandra Agnieszka Rutkowska
606
(5,64%)
-
7
Maciej Winiarski
165
(1,54%)
-
5
Marcin Krzysztof Boruc
242
(2,25%)
-
1
Grażyna Dorota Kilbach
718
(6,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Łukasz Tadeusz Skawiński
109
(1,01%)
-
4
Wojciech Siergiejuk
55
(0,51%)
-
1
Jolanta Rogala
235
(2,19%)
-
3
Dorota Maria Tomaszewska-Sibilska
55
(0,51%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Małgorzata Szelest
322
(3,00%)
-
3
Adam Lisiak
520
(4,84%)
-
1
Roman Srebnicki
1 292
(12,03%)
-
4
Paweł Marcin Zawada
578
(5,38%)
-
5
Tadeusz Emil Borkowski
158
(1,47%)
-
6
Zyta Magdalena Domańska
98
(0,91%)
-
7
Ewelina Sobota
379
(3,53%)
Okręg 5
Gmina Kołbiel, Gmina Osieck i Gmina Sobienie-Jeziory
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Aleksander Franciszek Lorens
192
(2,46%)
-
4
Ewa Nielipińska
65
(0,83%)
-
2
Zdzisław Grzegorz Zych
457
(5,84%)
-
3
Dariusz Mirosław Sokół
500
(6,39%)
-
1
Aneta Renata Bartnicka
1 217
(15,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
4
Hubert Robert Wojtasik
7
(0,09%)
-
1
Adam Kowalski
403
(5,15%)
-
3
Katarzyna Banaszek
43
(0,55%)
-
5
Bogumiła Krystyna Laskowska
81
(1,04%)
-
2
Mirosław Choim
424
(5,42%)
KOMITET WYBORCZY NASZ WSPÓLNY DOM
-
3
Bożena Wachowska
100
(1,28%)
-
1
Grzegorz Michalczyk
695
(8,89%)
-
5
Grzegorz Dariusz Rosłoniec
116
(1,48%)
-
2
Aneta Zawada
390
(4,99%)
-
4
Jarosław Jan Bąk
300
(3,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Andrzej Robert Wiedeński
82
(1,05%)
-
2
Agata Kurowska
101
(1,29%)
-
3
Piotr Grzegorz Kowalski
65
(0,83%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Monika Podniesińska
165
(2,11%)
-
1
Krzysztof Olszewski
1 592
(20,36%)
-
2
Marian Stanisław Prasuła
509
(6,51%)
-
5
Łukasz Konrad Skonieczny
200
(2,56%)
-
4
Marta Maria Orłoś-Araszkiewicz
115
(1,47%)