Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gminy: Brochów, Iłów, Młodzieszyn, Rybno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Łukasz Szymański
496
(5,30%)
-
2
Wanda Dragan
870
(9,30%)
-
7
Anna Orlińska
553
(5,91%)
-
3
Zofia Miszczak
192
(2,05%)
-
4
Stanisław Bogdański
352
(3,76%)
-
6
Sebastian Piotr Lachowicz
179
(1,91%)
-
1
Bożena Hanna Samson
815
(8,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOCHACZEWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
-
7
Emil Ulicki
118
(1,26%)
-
6
Monika Gadzińska
101
(1,08%)
-
2
Joanna Kamińska
203
(2,17%)
-
1
Andrzej Grabarek
458
(4,89%)
-
3
Anna Sobieraj
551
(5,89%)
-
4
Remigiusz Stanisław Szafrański
184
(1,97%)
-
5
Filip Kopka
599
(6,40%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Przemysław Sebastian Nowacki
424
(4,53%)
-
1
Aneta Katarzyna Roskosz
740
(7,91%)
-
3
Albert Jędrzej Szułczyński
200
(2,14%)
-
2
Bogdan Paweł Dobrzyński
719
(7,68%)
-
5
Magdalena Biernat
148
(1,58%)
-
6
Monika Szymańska
75
(0,80%)
-
7
Piotr Aleksander Orliński
361
(3,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI PLUS ZDROWIE
-
5
Mariusz Wojciech Cieśniewski
25
(0,27%)
-
1
Gabriela Barbara Duplicka
377
(4,03%)
-
4
Aleksandra Starus
14
(0,15%)
-
2
Martyna Jolanta Sawicka
235
(2,51%)
-
3
Piotr Przedlacki
370
(3,95%)
Okręg 2
Gminy: Nowa Sucha, Sochaczew
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Elżbieta Ewa Kubiak
240
(3,45%)
-
1
Sylwester Lewandowski
844
(12,12%)
-
3
Anna Pich
198
(2,84%)
-
5
Izabela Nowacka
163
(2,34%)
-
6
Krzysztof Stanisław Zieliński
309
(4,44%)
-
2
Mirosław Jelonek
342
(4,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOCHACZEWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
-
3
Alicja Teresa Chłystek
170
(2,44%)
-
1
Tadeusz Głuchowski
514
(7,38%)
-
4
Sylwia Justyna Fiedler
77
(1,11%)
-
2
Czesław Jan Chodakowski
293
(4,21%)
-
5
Katarzyna Magdalena Młynarczyk
48
(0,69%)
-
6
Grzegorz Charaziński
224
(3,22%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Wojciech Andrzej Ćwikliński
1 222
(17,55%)
-
3
Zofia Helena Matuszewska
202
(2,90%)
-
5
Hanna Ewa Górecka
98
(1,41%)
-
4
Robert Gajda
1 043
(14,98%)
-
6
Elżbieta Jadwiga Sławek
111
(1,59%)
-
2
Bogdan Jacek Jakubowski
302
(4,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI PLUS ZDROWIE
-
1
Katarzyna Iwona Mechecka
191
(2,74%)
-
3
Łukasz Błaszczyk
123
(1,77%)
-
2
Stefan Grefkowicz
102
(1,46%)
-
4
Sławomir Łukasz Grzelak
100
(1,44%)
-
5
Jolanta Katarzyna Linard
48
(0,69%)
Okręg 3
Miasto Sochaczew
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
11
Dariusz Stanisław Miłkowski
286
(1,99%)
-
1
Jolanta Krystyna Gonta
1 927
(13,42%)
-
2
Anna Danuta Ulicka
458
(3,19%)
-
3
Andrzej Michał Kierzkowski
481
(3,35%)
-
4
Artur Komorowski
171
(1,19%)
-
7
Piotr Milczarek
135
(0,94%)
-
8
Stanisława Radkowska
38
(0,26%)
-
5
Włodzimierz Edward Gerasik
284
(1,98%)
-
9
Jadwiga Sikorska
154
(1,07%)
-
6
Mateusz Michał Trawiński
101
(0,70%)
-
10
Jacek Adam Spilaszek
156
(1,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOCHACZEWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
-
7
Krzysztof Sylwester Werłaty
154
(1,07%)
-
8
Beata Ewa Domańska
54
(0,38%)
-
9
Maria Teresa Sadowska
35
(0,24%)
-
11
Teresa Zofia Michałowska
108
(0,75%)
-
10
Daniel Kamil Janiak
417
(2,90%)
-
6
Mieczysław Zygmunt Głuchowski
163
(1,14%)
-
4
Dariusz Jan Dobrowolski
337
(2,35%)
-
1
Marek Fergiński
491
(3,42%)
-
5
Radosław Łukasz Kwiatkowski
88
(0,61%)
-
2
Józef Marian Chocian
350
(2,44%)
-
3
Agata Kalińska
340
(2,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
4
Izabella Natalia Szajnwald
127
(0,88%)
-
6
Marzena Justyna Kaniewska
144
(1,00%)
-
1
Jerzy Stefan Żelichowski
530
(3,69%)
-
2
Bogumił Zbigniew Czubacki
557
(3,88%)
-
3
Agnieszka Katarzyna Piątkiewicz
108
(0,75%)
-
9
Tomasz Karol Wątor
70
(0,49%)
-
7
Waldemar Jan Duda
133
(0,93%)
-
5
Zdzisław Chlebowski
352
(2,45%)
-
8
Grażyna Bogumiła Świątek
131
(0,91%)
-
10
Izabela Elżbieta Przepiórkowska
47
(0,33%)
-
11
Tomasz Bogdan Ertman
525
(3,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Łukasz Piotr Filipek
18
(0,13%)
-
3
Kamila Patrycja Wiśniewska
59
(0,41%)
-
5
Artur Józef Mergner
8
(0,06%)
-
6
Andrzej Jarosław Lenart
34
(0,24%)
-
7
Katarzyna Lidia Mitrowska
20
(0,14%)
-
4
Karolina Sajdak
41
(0,29%)
-
1
Jacek Zdzisław Chojnacki
115
(0,80%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Dariusz Zielski
787
(5,48%)
-
4
Renata Elżbieta Kalińska
288
(2,01%)
-
6
Arleta Maria Gaik
97
(0,68%)
-
3
Jakub Gerard Brodowski
98
(0,68%)
-
2
Jadwiga Ludwika Sobala
151
(1,05%)
-
11
Arkadiusz Jakub Kapel
45
(0,31%)
-
5
Kamil Białas
121
(0,84%)
-
10
Małgorzata Dmoch
69
(0,48%)
-
9
Ewa Bąbała
153
(1,07%)
-
8
Katarzyna Lilianna Krzemińska
50
(0,35%)
-
7
Janusz Ludwik Szczepaniak
35
(0,24%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Piotr Krysiak
115
(0,80%)
-
5
Iwona Szlaga
127
(0,88%)
-
9
Żaneta Kowalska
18
(0,13%)
-
11
Radosław Konieczny
70
(0,49%)
-
10
Michał Zdzieszyński
65
(0,45%)
-
7
Bogusława Barbara Cieślak
124
(0,86%)
-
8
Martyna Irena Bajurska
57
(0,40%)
-
1
Jerzy Karol Krupa
512
(3,57%)
-
3
Jerzy Kaczor
39
(0,27%)
-
2
Tomasz Andrzej Sołdaczuk
283
(1,97%)
-
4
Tomasz Flakowski
41
(0,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI PLUS ZDROWIE
-
1
August Rutkowski
193
(1,34%)
-
3
Tomasz Obrączka
319
(2,22%)
-
4
Joanna Zenona Szymańska
93
(0,65%)
-
2
Jolanta Popiołek
370
(2,58%)
-
5
Andrzej Kazimierz Skupiński
106
(0,74%)
-
10
Maria Anna Olędzka
93
(0,65%)
-
9
Roman Jagodziński
12
(0,08%)
-
6
Grzegorz Władysław Łopian
13
(0,09%)
-
7
Karolina Cieślak
26
(0,18%)
-
8
Janina Szygalska
39
(0,27%)
Okręg 4
Gmina Teresin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Paweł Feliks Kalwarczyk
206
(4,68%)
-
4
Marcin Tomasz Odolczyk
297
(6,75%)
-
3
Ewa Iwona Dębska
239
(5,43%)
-
1
Aneta Maria Sowińska
327
(7,43%)
-
5
Andrzej Kiljański
66
(1,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOCHACZEWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
-
2
Katarzyna Tarnowska
28
(0,64%)
-
1
Ewa Odolczyk
49
(1,11%)
-
3
Marek Guzik
37
(0,84%)
-
4
Sławomir Małecki
11
(0,25%)
-
5
Tadeusz Olechowski
109
(2,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Jacek Paweł Haber
78
(1,77%)
-
2
Iwona Stefania Gręda
71
(1,61%)
-
3
Rafał Gołębiewski
26
(0,59%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Szymon Piotr Klata
66
(1,50%)
-
2
Natalia Gąsiorowska-Zaperty
26
(0,59%)
-
1
Paweł Janusz Przedpełski
225
(5,11%)
-
3
Barbara Beata Wojtczak
27
(0,61%)
-
5
Ewelina Katarzyna Kaliniecka
21
(0,48%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Halina Teresa Zielska
28
(0,64%)
-
1
Tadeusz Koryś
449
(10,20%)
-
3
Katarzyna Grażyna Wychowaniec
80
(1,82%)
-
4
Artur Albinowski
67
(1,52%)
-
5
Damian Tymorek
48
(1,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI PLUS ZDROWIE
-
1
Jan Aleksander Łopata
1 063
(24,14%)
-
4
Jarosław Jan Żejmo
72
(1,64%)
-
2
Antonina Joanna Gigier
144
(3,27%)
-
5
Marek Piotr Jaworski
347
(7,88%)
-
3
Agnieszka Jadwiga Ptaszkiewicz
196
(4,45%)