Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Budziejewko, Budziejewo, Mieścisko: ulice-Daliowa, Malwowa, Kalinowa, Różana, Świętego Wojciecha, Wągrowiecka
Pokaż więcej
Marta Dudek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY MIEŚCISKO AGNIESZKA OELKE
24
(16,11%)
Tomasz Marek Serwatka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA BODUSA
51
(34,23%)
Ryszard Zbigniew Rodzewicz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
74
(49,66%)
Okręg 2
Mieścisko: ulice-Baczyńskiego, Długa, Ignacego Krasickiego, Kusocińskiego, Ruda, Słoneczna, Szarych Szeregów, Juliusza Słowackiego, Zawadzkiego
Pokaż więcej
Kamila Lipkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MŁODYCH PRZEMYSŁAWA RENNA
102
(35,17%)
Marta Maria Mączyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY MIEŚCISKO AGNIESZKA OELKE
114
(39,31%)
Piotr Norbert Rozmarynowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA BODUSA
74
(25,52%)
Okręg 3
Mieścisko: ulice-Dworcowa, Gnieźnieńska, Kolejowa, Nowa, Plac Powstańców Wlkp. , Strzelecka, Ogrodowa, Szklarniowa, Rolna
Pokaż więcej
Katarzyna Jakóbowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MŁODYCH PRZEMYSŁAWA RENNA
100
(49,75%)
Małgorzata Pokorzyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY MIEŚCISKO AGNIESZKA OELKE
45
(22,39%)
Kamila Kamińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA BODUSA
56
(27,86%)
Okręg 4
Mieścisko: ulice-Spokojna, Kościelna, Kościuszki, Parkowa, Pokoju, Zacisze
Pokaż więcej
Tomasz Kozłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MŁODYCH PRZEMYSŁAWA RENNA
144
(60,76%)
Ewelina Maria Przyłucka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - PIOTR PRZYŁUCKI
7
(2,95%)
Grażyna Uleryk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY MIEŚCISKO AGNIESZKA OELKE
16
(6,75%)
Michał Jan Kalka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA BODUSA
53
(22,36%)
Magdalena Trzeszczkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ MAGDA TRZESZCZKOWSKA
17
(7,17%)
Okręg 5
Mieścisko: ulice-Łąkowa, Pocztowa, Polna, Świętego Huberta
Pokaż więcej
Rafał Leszek Borowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MŁODYCH PRZEMYSŁAWA RENNA
113
(53,81%)
Milena Anna Lemańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY MIEŚCISKO AGNIESZKA OELKE
28
(13,33%)
Janusz Piotr Górski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA BODUSA
69
(32,86%)
Okręg 6
Mieścisko: ulice-Janowiecka, Podleśna, os. Michałowskie
Pokaż więcej
Kamila Mazurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MŁODYCH PRZEMYSŁAWA RENNA
103
(42,04%)
Sławomir Andrzej Pietrzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - PIOTR PRZYŁUCKI
25
(10,20%)
Małgorzata Maria Wieczorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY MIEŚCISKO AGNIESZKA OELKE
27
(11,02%)
Tomasz Piotr Tyszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA BODUSA
90
(36,73%)
Okręg 7
Podlesie Wysokie, Zbietka
Pokaż więcej
Tomasz Drożdżyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MŁODYCH PRZEMYSŁAWA RENNA
79
(41,80%)
Włodzimierz Szczurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - PIOTR PRZYŁUCKI
8
(4,23%)
Kazimierz Czesław Staroń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZ STAROŃ
64
(33,86%)
Barbara Tadeusz-Budnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY MIEŚCISKO AGNIESZKA OELKE
4
(2,12%)
Krzysztof Pawliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA BODUSA
34
(17,99%)
Okręg 8
Podlesie Kościelne, Sarbia
Pokaż więcej
Agata Zielińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MŁODYCH PRZEMYSŁAWA RENNA
66
(35,48%)
Marietta Mikołajczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - PIOTR PRZYŁUCKI
14
(7,53%)
Krystyna Szaroleta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY MIEŚCISKO AGNIESZKA OELKE
32
(17,20%)
Marian Henryk Witucki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA BODUSA
74
(39,78%)
Okręg 9
Popowo-Huby, Popowo-Kolonia, Popowo Kościelne: posesje bez ulicy, ulice-Akacjowa, Brzozowa, Cisowa, Jarzębinowa, Kasztanowa, Lipowa, Półwiejska, Sosnowa, Świerkowa, Wymysłowo
Pokaż więcej
Dawid Małolepszy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MŁODYCH PRZEMYSŁAWA RENNA
72
(34,95%)
Tomasz Maciej Karasiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA BODUSA
134
(65,05%)
Okręg 10
Popowo Kościelne-os. Piastowskie
Pokaż więcej
Szymon Klarkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MŁODYCH PRZEMYSŁAWA RENNA
40
(21,62%)
Mariusz Tomaszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - PIOTR PRZYŁUCKI
13
(7,03%)
Kamila Irena Chelwing
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY MIEŚCISKO AGNIESZKA OELKE
71
(38,38%)
Renata Stanisława Jung
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA BODUSA
61
(32,97%)
Okręg 11
Jaroszewo Pierwsze, Jaroszewo Drugie, Kłodzin, Pląskowo
Pokaż więcej
Bogumiła Maria Zięba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MŁODYCH PRZEMYSŁAWA RENNA
20
(9,52%)
Wojciech Kmieciak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - PIOTR PRZYŁUCKI
40
(19,05%)
Katarzyna Herra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY MIEŚCISKO AGNIESZKA OELKE
69
(32,86%)
Marek Wojciech Piwowarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA BODUSA
81
(38,57%)
Okręg 12
Jaworówko, Mieścisko-Ulica, Miłosławice, Nieświastowice, Strzeszkowo
Pokaż więcej
Roman Kazimierz Kulczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MŁODYCH PRZEMYSŁAWA RENNA
55
(41,98%)
Joanna Marta Mikołajczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY MIEŚCISKO AGNIESZKA OELKE
47
(35,88%)
Łukasz Nawrocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA BODUSA
29
(22,14%)
Okręg 13
Gołaszewo, Gorzewo, Gółka, Piastowice
Pokaż więcej
Grzegorz Kozłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MŁODYCH PRZEMYSŁAWA RENNA
21
(13,13%)
Michał Frelich
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - PIOTR PRZYŁUCKI
13
(8,13%)
Anita Bagrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA BODUSA
76
(47,50%)
Edward Nawrot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZŁOTE ŁANY
50
(31,25%)
Okręg 14
Mirkowice, Mirkowiczki, Tumidaj, Wiela, Wybranówko, Zakrzewo
Pokaż więcej
Janusz Lipkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MŁODYCH PRZEMYSŁAWA RENNA
52
(37,96%)
Małgorzata Sodkiewicz-Sosnowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - PIOTR PRZYŁUCKI
34
(24,82%)
Weronika Pędzińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY MIEŚCISKO AGNIESZKA OELKE
33
(24,09%)
Mirosława Szymczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA BODUSA
18
(13,14%)
Okręg 15
Rafał Paweł Duszyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MŁODYCH PRZEMYSŁAWA RENNA
18
(15,52%)
Robert Kozłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA BODUSA
98
(84,48%)