Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Nowostawy Dolne, Szczecin
Pokaż więcej
Anna Elżbieta Wielec
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 2
Dmosin Pierwszy, Lubowidza
Pokaż więcej
Mirosława Ewa Dratkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 3
Eugenia Stanisława Walewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 4
Osiny-Zarębów
Pokaż więcej
Agnieszka Monika Wołowiec-Olesińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 5
Paweł Piotr Król
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
74
(43,02%)
Justyna Kołodziejska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
16
(9,30%)
Teresa Małgorzata Hymka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82
(47,67%)
Okręg 6
Dmosin Drugi
Pokaż więcej
Elżbieta Łapka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(48,89%)
Agnieszka Markowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
69
(51,11%)
Okręg 7
Nagawki-Janów
Pokaż więcej
Anna Kowara
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
85
(79,44%)
Czesława Teresa Dubilas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
22
(20,56%)
Okręg 8
Ząbki-Zawady, Kałęczew, Kraszew Wielki, Grodzisk
Pokaż więcej
Stanisław Józef Kowalik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 9
Borki, Kuźmy, Rozdzielna
Pokaż więcej
Paweł Bogdan Piłacik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 10
Nadolna Wieś, Teresin-Dąbrowa Mszadelska
Pokaż więcej
Jerzy Grzegorz Lenkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 11
Nadolna Kolonia, Kraszew, Kamień
Pokaż więcej
Maria Jolanta Supera
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
58
(46,40%)
Anna Maria Gawron
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
67
(53,60%)
Okręg 12
Zenon Adamczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
79
(54,86%)
Krzysztof Kazimierz Nowakowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(45,14%)
Okręg 13
Kołacinek, Koziołki
Pokaż więcej
Barbara Kosma
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
88
(53,33%)
Łukasz Stanisław Potargowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
77
(46,67%)
Okręg 14
Wola Cyrusowa Wieś
Pokaż więcej
Grażyna Dąbrowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 15
Wola Cyrusowa Kolonia
Pokaż więcej
Kamila Klimczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)