Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Adamówka: 9 - 28, 31 - 41, 45, 50, 51 - 61A, 63 - 96, 98, 100 - 102, 216, 247
Pokaż więcej
Jan Adam Smyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
77
(52,38%)
Ewa Kubrak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
70
(47,62%)
Okręg 2
Adamówka: 2 - 8, 29 - 30, 42 - 43, 46 - 49A, 50A, 62, 97, 99, 103 - 104 , 119 - 155, 158 - 178, 182 - 215, 217 - 246, 248, 250, 256, 261, 266, 277
Pokaż więcej
Tadeusz Antoni Stącel
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
94
(50,00%)
Mirosław Dyjak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
94
(50,00%)
Okręg 3
Adamówka: 105 - 108
Pokaż więcej
Józef Popik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(57,78%)
Mateusz Nahajski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(42,22%)
Okręg 4
Adamówka: 109 - 118, 156, 181, 262
Pokaż więcej
Czesław Bobko
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
57
(63,33%)
Lucjan Józef Filist
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(36,67%)
Okręg 5
Cieplice: 1 - 31A, 170, 173 - 182, 212, 225 - 226
Pokaż więcej
Antoni Szewczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(39,32%)
Artur Stanisław Lisik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(60,68%)
Okręg 6
Cieplice: 32 - 86, 171 - 172, 210, 213 - 214, 221 - 224, 228 - 231
Pokaż więcej
Robert Stanisław Brzyski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(40,94%)
Piotr Siry
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
75
(59,06%)
Okręg 7
Cieplice: 87A - 168, 208, 211, 215 - 218, 232 - 238
Pokaż więcej
Antoni Adam Barszczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(44,06%)
Jan Piotr Książek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80
(55,94%)
Okręg 8
Anna Krzysztofa Tołpa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
26
(34,21%)
Zdzisław Ciurko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(65,79%)
Okręg 9
Edward Franciszek Kubaj
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 10
Majdan Sieniawski: 1 - 81B, 83 - 91A, 399, 406, 421, 414
Pokaż więcej
Tomasz Śmieciuch
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
78
(65,55%)
Adam Jan Pawłowiec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(34,45%)
Okręg 11
Majdan Sieniawski: 82, 92 - 138, 150 - 150A, 202, 391 - 393, 396, 398 - 398A, 405, 410
Pokaż więcej
Jan Kyć
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 12
Majdan Sieniawski: 139 - 148, 151 - 201, 203
Pokaż więcej
Marian Leszek Pokrywka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
24
(30,38%)
Adam Brzyski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(69,62%)
Okręg 13
Majdan Sieniawski: 304, 306, 308 - 385, 387 - 387A, 400, 402
Pokaż więcej
Adam Stanisław Brzyski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
74
(46,25%)
Stanisław Dyndał
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
86
(53,75%)
Okręg 14
Majdan Sieniawski: 204 - 302, 305, 307, 386, 388 - 390, 395, 397, 401, 404
Pokaż więcej
Celina Weronika Kuzio
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(35,87%)
Antoni Dubel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
118
(64,13%)
Okręg 15
Witold Stanisław Popek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
36
(64,29%)
Wiesława Połeć
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(35,71%)