Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Nakło Śląskie: Brzozowa, Dzierżonia, Działkowców, Klonowa, Krótka, Kwiatowa, Morcinka, Powstańców, Sosnowa, Sportowców, Wojciecha od nr 1do 33, od nr 2 do 18, Wyciślaka
Pokaż więcej
Magdalena Jolanta Skalec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMOGAŁA-FLAKUS-GERLICH-ŁĘŻAK-NOWAK-ŻMUDA
109
(34,38%)
Jarosław Piotr Wasążnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK CYL
208
(65,62%)
Okręg 2
Nakło Śląskie: 3 Maja, Barbary, Dworcowa, Gawędy, Harcerska, Kościuszki, Stawowa, Szarika, Szkolna, Wapienna, Wojciecha od nr 35 do końca, od nr 20 do końca
Pokaż więcej
Roman Heinrich Gatys
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMOGAŁA-FLAKUS-GERLICH-ŁĘŻAK-NOWAK-ŻMUDA
56
(20,00%)
Tomasz Piotr Gacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA
47
(16,79%)
Jacek Krzysztof Grysko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK CYL
136
(48,57%)
Józef Emanuel Wrodarczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(14,64%)
Okręg 3
Nakło Śląskie: Kopernika, Mickiewicza, Sienkiewicza, Styczyńskiego, Szopena, Tysiąclecia, Wieczorka, Wolności
Pokaż więcej
Jacek Józef Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMOGAŁA-FLAKUS-GERLICH-ŁĘŻAK-NOWAK-ŻMUDA
50
(17,61%)
Tomasz Damian Moll
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA
51
(17,96%)
Jerzy Antoni Siwy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK CYL
165
(58,10%)
Adam Paweł Podzimski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
18
(6,34%)
Okręg 4
Nakło Śląskie: Cicha, Główna od nr 93 do końca i od nr 62 do końca, Górna, Grzegorza, Jutrzenka, Kamienna, Łączna, Na Wzgórzu, Ogrodowa, Orzechowska, Rogowa, Romantyczna, Skalista, Szeroka, Sławomira Mrożka (numery parzyste) Wierzbowa, Wisławy Szymborskiej (numery parzyste oraz numery nieparzyste w granicach Nakło Śląskiego)
Pokaż więcej
Beata Katarzyna Piątkowic
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMOGAŁA-FLAKUS-GERLICH-ŁĘŻAK-NOWAK-ŻMUDA
84
(18,30%)
Łukasz Adam Wylężek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK CYL
343
(74,73%)
Krystian Józef Podzimski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(6,97%)
Okręg 5
Nakło Śląskie: Cmentarna, Główna od nr 1 do 91 i od nr 2 do 60, Gościnna, Jarzębinowa, Lasowicka od nr 113 do końca i od nr 116 do końca, Leśna, Obłoków, Parkowa, Przyjaźni, Strażacka, Wąska
Pokaż więcej
Józef Jan Dziewior
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMOGAŁA-FLAKUS-GERLICH-ŁĘŻAK-NOWAK-ŻMUDA
49
(14,80%)
Tomasz Łukasz Kania
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK CYL
282
(85,20%)
Okręg 6
Nowe Chechło: Akacjowa (strona nieparzysta), Astrów, Grzybowa, Jaśminowa, Lasowicka od nr 1 do 59A i od nr 2 do 50, Miodowa, Pogodna, Powstańców od nr 1 do 53 i od nr 2 do 42, Skowronków, Słoneczników, Szpaków, Świętego Brata Alberta, Wrzosowa
Pokaż więcej
Kazimierz Jerzy Flakus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMOGAŁA-FLAKUS-GERLICH-ŁĘŻAK-NOWAK-ŻMUDA
231
(56,62%)
Artur Bogusław Mostowy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK CYL
177
(43,38%)
Okręg 7
Nowe Chechło: Bukowa, Konopnickiej, Lasowicka od nr 61 do 111 i od nr 52 do 114, Leśna, Powstańców od nr 55 do końca i od nr 44 do końca, Wisławy Szymborskiej (numery nieparzyste w granicach sołectwa Nowe Chechło)
Pokaż więcej
Tadeusz Stefan Ledwoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMOGAŁA-FLAKUS-GERLICH-ŁĘŻAK-NOWAK-ŻMUDA
153
(44,87%)
Bogdan Józef Coder
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK CYL
66
(19,35%)
Dariusz Jerzy Myrcik
KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE ŚLĄSKIE
77
(22,58%)
Maciej Marek Zarzycki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(13,20%)
Okręg 8
Orzech: Bytomska od nr 1 do 27B i od nr 2 do 80, Laskowa, Marcepanowa, Nakielska, Szkolna
Pokaż więcej
Henryk Jan Baron
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA
79
(25,48%)
Jolanta Anna Bubalik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK CYL
180
(58,06%)
Alina Urszula Matejczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(16,45%)
Okręg 9
Orzech: Brzechwy, Bytomska od nr 29 do końca i od nr 86 do końca, Mickiewicza, Sobalaków, Spokojna, Wieczorków od nr 37 do końca i od nr 58 do końca
Pokaż więcej
Monika Barbara Bernaś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMOGAŁA-FLAKUS-GERLICH-ŁĘŻAK-NOWAK-ŻMUDA
42
(12,57%)
Adam Aleksander Francik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK CYL
262
(78,44%)
Barbara Irena Hajda
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
30
(8,98%)
Okręg 10
Orzech: Boczna, Głęboka, Jana III Sobieskiego, Kopernika, Korczaka, Krzywa, Lompy, Łąkowa, Ogrodowa, Orzeszkowej, Prusa, Wąska, Wieczorków od nr 1 do 35 i od nr 2 do 56
Pokaż więcej
Anna Maria Lip
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMOGAŁA-FLAKUS-GERLICH-ŁĘŻAK-NOWAK-ŻMUDA
44
(13,25%)
Michał Karol Szymroszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA
61
(18,37%)
Michał Józef Nolewajka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK CYL
227
(68,37%)
Okręg 11
Świerklaniec: Damrota, Pod Wierzbą, Przyjaciół, Radzionkowska, Rodzinna, Sąsiedzka, Tarnogórska, Wiosenna
Pokaż więcej
Izabela Małgorzata Domogała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMOGAŁA-FLAKUS-GERLICH-ŁĘŻAK-NOWAK-ŻMUDA
171
(39,95%)
Łukasz Lesik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA
84
(19,63%)
Robert Szudy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK CYL
141
(32,94%)
Joanna Katarzyna Segiet
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(7,48%)
Okręg 12
Świerklaniec: Błękitna, Dębowa, Domowa, Gawędy, Główna od nr 1 do 53 i od nr 2 do 34, Górna, Harcerska, Kasztanowa, Mazura, Miarki, Młyńska, Piaskowa, Przytulna, Sławomira Mrożka (numery nieparzyste) Stawowa, Widokowa, Wiśniowa, Wolności od nr 21 do końca i od nr 42 do końca, Zuchów, Źródlana
Pokaż więcej
Irena Krystyna Żmuda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMOGAŁA-FLAKUS-GERLICH-ŁĘŻAK-NOWAK-ŻMUDA
97
(24,87%)
Justyna Stefania Stenka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA
16
(4,10%)
Mirosław Florian Bacik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY
222
(56,92%)
Stanisław Józef Wawszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK CYL
55
(14,10%)
Okręg 13
Świerklaniec: 3 Maja, Akacjowa (numery parzyste), Bratków, Chabrowa, Główna od nr 55 do końca i od nr 36 do końca, Kalinowa, Krótka, Poprzeczna, Rogowa, Romantyczna, Sosnowa, Zacisze
Pokaż więcej
Danuta Teresa Dybska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMOGAŁA-FLAKUS-GERLICH-ŁĘŻAK-NOWAK-ŻMUDA
92
(23,17%)
Piotr Michał Niedopad
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA
61
(15,37%)
Wojciech Remigiusz Bomba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK CYL
121
(30,48%)
Wojciech Jan Bacik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
123
(30,98%)
Okręg 14
Świerklaniec: Gościnna, Kościelna, Polna, Słoneczna, Świerkowa, Wolności od nr 1 do 19D i od nr 2 do 40
Pokaż więcej
Eugeniusz Paweł Wajs
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMOGAŁA-FLAKUS-GERLICH-ŁĘŻAK-NOWAK-ŻMUDA
231
(60,47%)
Andrzej Tomasz Brzozowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA
32
(8,38%)
Marek Andrzej Wylężek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK CYL
93
(24,35%)
Mirosław Andrzej Machoń
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(6,81%)
Okręg 15
Świerklaniec: Bizja, Kościuszki, Łączna, Ostrożnica, Oświęcimska, Parkowa, Plebiscytowa, Stabińskiego
Pokaż więcej
Zbigniew Gabriel Jarka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMOGAŁA-FLAKUS-GERLICH-ŁĘŻAK-NOWAK-ŻMUDA
171
(55,34%)
Alicja Maria Rabsztyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA
41
(13,27%)
Rafał Krzysztof Ligoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK CYL
48
(15,53%)
Karol Eugeniusz Wyleżałek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(15,86%)