Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Borzestowo, Grodzisko , Stary Dwór, Zajezierze
Pokaż więcej
Renata Teresa Dussa-Kowalewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
94
(36,43%)
Brunon Cirocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN
164
(63,57%)
Okręg 2
Borzestowska Huta, Łączyńska Huta.
Pokaż więcej
Zygmunt Marian Jażdżewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN
0
(0,00%)
Okręg 3
Chmielno: ul. Gryfa Pomorskiego, Damroki, Spacerowa, Grodziska, Bernarda Grzędzickiego, Świętopełka, Plac Troyana , Nadziei, Wichrowe Wzgórze, Kamienny Park, Kłodno, Wiejska, Młyńska . Miejscowości: Bukowinki , Rekowo.
Pokaż więcej
Katarzyna Natalia Zwara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY CHMIELNO
82
(30,26%)
Stanisław Klimowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN
189
(69,74%)
Okręg 4
Chmielno: ul. Raduńska, Słoneczna, Pogodna, Spokojna, Na Zboczu, Widokowa, Słonecznikowa, Franciszka Necla, Garncarska, Zatokowa, Brzozowa, Jesionowa, Zielona Dolina, Na Wzgórzu, Truskawkowa, Nad Stawem, Polanki . Miejscowości: Osowa Góra, Węgliska, Chmieleńskie Chrósty, Babino, Chmielonko, Lampa.
Pokaż więcej
Elżbieta Maria Gizela
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
92
(27,96%)
Barbara Elżbieta Falba-Lewandowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY CHMIELNO
67
(20,36%)
Ryszard Rachwalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
17
(5,17%)
Jerzy Zbigniew Witka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN
153
(46,50%)
Okręg 5
Chmielno: ul. Akacjowa, Kuby, Piotra Bukowskiego, Ks. Józefa Szotowskiego, Tulipanowa, Jarzębinowa, Lipowa, Kasztanowa, Poziomkowa, Chmielowa, Bzowa, Żeglarska, Słowińców, Jachtowa, Malinowa , Jaśminowa.
Pokaż więcej
Mirosław Andrzej Bugalski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(21,00%)
Barbara Radajak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY CHMIELNO
65
(20,38%)
Andrzej Jan Czaja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
98
(30,72%)
Alicja Agnieszka Chabowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN
89
(27,90%)
Okręg 6
Cieszenie, Cegliska .
Pokaż więcej
Józef Konrad Kreft
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
79
(40,10%)
Jerzy Komkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN
118
(59,90%)
Okręg 7
Garcz: ul. Sianowska, Widokowa, Zielone Wzgórze, Leśna, Spacerowa, Spokojna, Ogrodowa, Źródlana, Wichrowe Wzgórze, Jeziorna, Rzemieślnicza, Długa, Błękitna, Dziewcza Góra .
Pokaż więcej
Rajmund Krause
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
19
(8,92%)
Ewa Elżbieta Bigus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY CHMIELNO
48
(22,54%)
Jacek Roman Kitowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
63
(29,58%)
Andrzej Mirosław Ropela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN
83
(38,97%)
Okręg 8
Garcz: ul. Chmieleńska, Łąkowa, Świerkowa, Kaszubska, Podgórna, Cicha, Osiedlowa, Słoneczna, Akacjowa, Polna, Radosna, Motocyklowa, Kwiatowa, Kartuska.
Pokaż więcej
Eugeniusz Adam Formella
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(9,85%)
Andrzej Jan Hennig
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNE KASZUBY-NASZÉ SPRAWË
98
(37,12%)
Ewa Elżbieta Bogdańska-Bóll
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY CHMIELNO
47
(17,80%)
Krzysztof Kwidziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
30
(11,36%)
Lucyna Teresa Sela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN
63
(23,86%)
Okręg 9
Kożyczkowo, Borczaki, Młyn Dolny, Młyn Górny, Rzym.
Pokaż więcej
Bartłomiej Marcin Racki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
11
(5,53%)
Marcin Jan Leman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
75
(37,69%)
Adam Marcin Gołąbek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN
113
(56,78%)
Okręg 10
Miechucino: ul. Spacerowa, Dolna, Górna, Kościelna, Olchowa, Zielone Wzgórze, Leśna, Wejherowska, Pogodna, Podgórna, Widokowa, Kolejowa, Wąska, Krótka, Kartuska. Miejscowości: Strysza Góra, Glinno.
Pokaż więcej
Eugeniusz Antoni Gojtowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
106
(39,41%)
Danuta Ptach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
40
(14,87%)
Maria Teresa Dradrach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN
123
(45,72%)
Okręg 11
Miechucino: ul. Zielona Dolina, Poprzeczna, Szkolna, Spokojna, Brzozowa, Kwiatowa, Słoneczna, Ogrodowa, Osiedlowa, Cicha, Skarpowa, Do Cisów, Jaśminowa, Wrzosowa, Osiedle Zielony Stok, Osiedle Słoneczna Dolina, Szlak Kaszubski. Miejscowość: Koryta.
Pokaż więcej
Krzysztof Kąkol
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
85
(32,32%)
Andrzej Ryszard Lewna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
87
(33,08%)
Zygmunt Wiktor Hinca
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN
91
(34,60%)
Okręg 12
Miechucino : ul. Jeziorna, Łąkowa, Polna, Miechucińskie Chrósty.: Osiedle im. F. Brzezińskiego.
Pokaż więcej
Kamil Marek Felskowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(24,46%)
Jan Władysław Janczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY CHMIELNO
51
(36,69%)
Jarosław Witos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
54
(38,85%)
Okręg 13
Przewóz, Haska, Maks, Sznurki.
Pokaż więcej
Marek Brunon Krefta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK KREFTA
86
(44,10%)
Tomasz Leon Pellowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY CHMIELNO
17
(8,72%)
Henryk Adam Sieniek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
59
(30,26%)
Kamil Piotr Balewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN
33
(16,92%)
Okręg 14
Reskowo, Dejk, Lipowiec.
Pokaż więcej
Katarzyna Skrzypkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(14,13%)
Sebastian Andrzej Klamrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
40
(21,74%)
Ryszard Grzegorz Gadzewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN
118
(64,13%)
Okręg 15
Rafał Marek Byczkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY CHMIELNO
126
(57,27%)
Ewa Krystyna Gizela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN
94
(42,73%)