Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sławno, Sławno – Kolonia
Pokaż więcej
Danuta Janina Bogusławska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
144
(40,45%)
Daniel Mazur
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNE DOBRO NASZEJ WSI"
212
(59,55%)
Okręg 2
Celestynów, Grudzeń–Kolonia, Olszewice, Unewel
Pokaż więcej
Stanisław Józef Zdulski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY SŁAWNO”
0
(0,00%)
Okręg 3
Bratków, Grudzeń–Las
Pokaż więcej
Alina Teresa Daroch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY BLOK SAMORZĄDOWY - POROZUMIENIE 2018
84
(47,73%)
Marta Nowak-Jędrzejewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY SŁAWNO”
92
(52,27%)
Okręg 4
Kamień, Tomaszówek, Wincentynów
Pokaż więcej
Piotr Szczodry
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY BLOK SAMORZĄDOWY - POROZUMIENIE 2018
160
(50,63%)
Wanda Elżbieta Zięba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY SŁAWNO”
102
(32,28%)
Krzysztof Bielas
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(17,09%)
Okręg 5
Dąbrówka, Szadkowice, Trojanów
Pokaż więcej
Sylwester Chmal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY SŁAWNO”
140
(64,81%)
Jan Józef Róg
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
76
(35,19%)
Okręg 6
Arkadiusz Knap
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY SŁAWNO”
144
(47,06%)
Gabriela Zofia Krajewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - NASZE GAWRONY
162
(52,94%)
Okręg 7
Mateusz Piotr Szumielewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA SZUMIELEWICZA
105
(50,72%)
Marek Mateusz Poddębniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY SŁAWNO”
102
(49,28%)
Okręg 8
Grążowice, Zachorzów
Pokaż więcej
Henryk Stanisław Cieślikiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY BLOK SAMORZĄDOWY - POROZUMIENIE 2018
109
(39,07%)
Piotr Jan Biskup
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY SŁAWNO”
170
(60,93%)
Okręg 9
Józefów, Zachorzów-Kolonia
Pokaż więcej
Robert Franciszek Kania
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY SŁAWNO”
81
(41,97%)
Piotr Michał Cieślikiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
112
(58,03%)
Okręg 10
Kamilówka, Kozenin, Owadów
Pokaż więcej
Józef Kędziora
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY SŁAWNO”
152
(80,00%)
Anna Goworek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(20,00%)
Okręg 11
Antoniówka, Ostrożna
Pokaż więcej
Dorota Barbara Gacparska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY SŁAWNO”
44
(17,12%)
Maria Składowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - MARIA SKŁADOWSKA
105
(40,86%)
Agnieszka Maria Błaszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA OSTROŻNEJ”
108
(42,02%)
Okręg 12
Antoninów, Ludwinów, Wygnanów
Pokaż więcej
Piotr Stanisław Bajerowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY SŁAWNO”
71
(26,01%)
Mariusz Piotr Śmigiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE RAZEM
202
(73,99%)
Okręg 13
Dąbrowa, Popławy, Psary
Pokaż więcej
Marek Antosik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY SŁAWNO”
152
(70,05%)
Wioletta Anna Janus
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(29,95%)
Okręg 14
Olszowiec, Sepno-Radonia
Pokaż więcej
Grzegorz Jerzy Mikucki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY SŁAWNO”
115
(74,19%)
Dariusz Krzysztof Sobczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(25,81%)
Okręg 15
Prymusowa Wola
Pokaż więcej
Wiesław Kałkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY SŁAWNO”
108
(49,54%)
Paweł Krzysztof Morawski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
110
(50,46%)