Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Tomasz Bogdan Żuchowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH
59
(64,84%)
Dawid Tomasz Szyczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SKORKA
32
(35,16%)
Okręg 2
Andrzej Kasperkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SKORKA
0
(0,00%)
Okręg 3
Kończewice: od nr 1a do nr 3, nr 6 i od nr 7 do nr 34a
Pokaż więcej
Łukasz Słotwiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH
75
(68,18%)
Mariola Janina Gęsiarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SKORKA
35
(31,82%)
Okręg 4
Kończewice: nr 4b, 4c, 4d, 4e, 4f, 4g, 4h, 6a, 6b, 6c, 6d, 6e, 6f, 6g, 6h
Pokaż więcej
Mariola Lucyna Wiącek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH
60
(65,22%)
Krzysztof Milewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SKORKA
32
(34,78%)
Okręg 5
Kończewice: od nr 35 do nr 88
Pokaż więcej
Jarosław Mucha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH
78
(82,11%)
Przemysław Wiesław Mulawa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SKORKA
17
(17,89%)
Okręg 6
Wioleta Maria Baran
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH
34
(36,17%)
Grażyna Janina Sadowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SKORKA
60
(63,83%)
Okręg 7
Mątowy Wielkie
Pokaż więcej
Władysław Franciszek Strąk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH
61
(56,48%)
Wojciech Polak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SKORKA
47
(43,52%)
Okręg 8
Miłoradz: ul. Osiedlowa od nr 1 do nr 9
Pokaż więcej
Jerzy Karaszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH
26
(24,07%)
Agata Irena Gucwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SKORKA
82
(75,93%)
Okręg 9
Miłoradz: ul. Osiedlowa od nr 11 do nr 23
Pokaż więcej
Tadeusz Alojzy Majewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH
19
(17,59%)
Wojciech Langowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SKORKA
89
(82,41%)
Okręg 10
Miłoradz: ul. Cicha, ul. Żuławska, ul. Krótka, ul. Główna od nr 1 do nr 20 i nr 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36
Pokaż więcej
Anna Magdalena Dawidowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH
61
(51,69%)
Dominika Małgorzata Wróbel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SKORKA
57
(48,31%)
Okręg 11
Miłoradz: ul. Leśna, ul. Polna, ul. Główna nr 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 40, 42 i od nr 46 do nr 70
Pokaż więcej
Elżbieta Franciszka Pawlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH
53
(55,21%)
Anna Maria Celiowska-Nietrzebka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SKORKA
43
(44,79%)
Okręg 12
Pogorzała Wieś: od nr 1 do nr 22
Pokaż więcej
Małgorzata Zając
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH
29
(46,03%)
Piotr Stanisław Wojciechowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SKORKA
34
(53,97%)
Okręg 13
Pogorzała Wieś: od nr 23 do nr 72
Pokaż więcej
Sylwia Magdalena Witek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SKORKA
0
(0,00%)
Okręg 14
Stara Kościelnica
Pokaż więcej
Kazimierz Stefan Kurpias
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH
91
(74,59%)
Marek Panter
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SKORKA
31
(25,41%)
Okręg 15
Justyna Magdalena Wiącek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH
38
(44,19%)
Stanisław Zdzisław Niżnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SKORKA
48
(55,81%)