Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Bielkowo, sołectwo Rekowo
Pokaż więcej
Grzegorz Jacek Kłos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MARCHLEWICZA
41
(18,81%)
Grażyna Ewa Skrzypek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JULITY PILECKIEJ
74
(33,94%)
Rafał Jacek Stateczny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOBYLANKA DOBRA JAKOŚĆ - MIROSŁAW PRZYSIWEK
103
(47,25%)
Okręg 2
Sołectwo Jęczydół
Pokaż więcej
Aneta Renata Nelke
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MARCHLEWICZA
52
(33,33%)
Alicja Ordon
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOBYLANKA DOBRA JAKOŚĆ - MIROSŁAW PRZYSIWEK
104
(66,67%)
Okręg 3
Sołectwo Niedźwiedź obejmujące miejscowość Niedźwiedź oraz leśniczówkę Morawsko i Gajęcki Ług
Pokaż więcej
Waldemar Henryk Łaszczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MARCHLEWICZA
55
(32,54%)
Andrzej Jarosław Panfil
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JULITY PILECKIEJ
50
(29,59%)
Zbigniew Drohomirecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOBYLANKA DOBRA JAKOŚĆ - MIROSŁAW PRZYSIWEK
64
(37,87%)
Okręg 4
Sołectwo Kunowo
Pokaż więcej
Andrzej Klemens Adamczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MARCHLEWICZA
70
(39,11%)
Barbara Eiding
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JULITY PILECKIEJ
36
(20,11%)
Ireneusz Jerzy Siwiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOBYLANKA DOBRA JAKOŚĆ - MIROSŁAW PRZYSIWEK
73
(40,78%)
Okręg 5
Sołectwo Motaniec obejmujące miejscowość Motaniec oraz przysiółki Nowa Kobylanka i Kałęga
Pokaż więcej
Krzysztof Robert Kleinowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MARCHLEWICZA
60
(62,50%)
Stanisław Kaczmarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR KAMROWSKI
36
(37,50%)
Okręg 6
Część sołectwa Kobylanka obejmująca ulice: Szczecińską, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Jeziorną, Lawendową, Świerkową, Bukową, Grabową, Orzechową, Produkcyjną.
Pokaż więcej
Karolina Dobruchowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MARCHLEWICZA
41
(37,61%)
Urszula Maria Gierałtowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JULITY PILECKIEJ
49
(44,95%)
Danuta Władysława Bagińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOBYLANKA DOBRA JAKOŚĆ - MIROSŁAW PRZYSIWEK
19
(17,43%)
Okręg 7
Część sołectwa Kobylanka obejmująca ulice: B. Chrobrego, Ks. Piotra Głogowskiego, Ks. Kazimierz Drynikowskiego, Lipową, Kasztanową. św. Jana Bosko
Pokaż więcej
Marzena Romana Kosiacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JULITY PILECKIEJ
57
(32,57%)
Jakub Malinowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOBYLANKA DOBRA JAKOŚĆ - MIROSŁAW PRZYSIWEK
80
(45,71%)
Eugeniusz Edward Majdan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR KAMROWSKI
38
(21,71%)
Okręg 8
Część sołectwa Kobylanka obejmująca ulice: Szkolną, Klonową, 8 marca, Osiedle Zalesie, Osiedle Makowe
Pokaż więcej
Agnieszka Sylwia Grzyb
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MARCHLEWICZA
48
(18,05%)
Irena Rybarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JULITY PILECKIEJ
125
(46,99%)
Mariusz Wojciech Donart
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOBYLANKA DOBRA JAKOŚĆ - MIROSŁAW PRZYSIWEK
93
(34,96%)
Okręg 9
Część sołectwa Kobylanka obejmująca osiedla: Zielone, Sosnowe, Nowy Horyzont, Kwiatowe
Pokaż więcej
Julita Pilecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JULITY PILECKIEJ
76
(47,50%)
Jolanta Kisielewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOBYLANKA DOBRA JAKOŚĆ - MIROSŁAW PRZYSIWEK
65
(40,63%)
Krzysztof Rzążewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR KAMROWSKI
19
(11,88%)
Okręg 10
Część sołectwa Morzyczyn-Zieleniewo obejmująca część miejscowości Morzyczyn ulice: Szczecińską, Energetyków oraz osiedla: Europejskie, Południowe, Kryształowe, Zacisze, Południowe, kolonię Zagość.
Pokaż więcej
Artur Powązka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MARCHLEWICZA
52
(33,33%)
Andrzej Józef Stechnij
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JULITY PILECKIEJ
62
(39,74%)
Mariusz Andrzej Ilnicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOBYLANKA DOBRA JAKOŚĆ - MIROSŁAW PRZYSIWEK
42
(26,92%)
Okręg 11
Część sołectwa Morzyczyn-Zieleniewo obejmująca cześć miejscowości Morzyczyn ulice: Bolesława Chrobrego, Wspólną, Mieszka I, Bolesława Krzywoustego, Piastów, Pogodną, Tęczową, Długą, Jasną, Bluszczową, Paprociową, Wrzosową, Iglastą, Szyszkową, Bielika, Łyski, Żołędziową, Pliszki, Wilgi, Czapli, Łabędziową, Jeziorną, Szuwarową, Perkoza, Rybołowa, Kormorana, Tatarakową, Nadwodną, Trzcinową, Zięby, Nad Miedwinką, Żurawią oraz Osiedla Północne, Ustronie, Cichy Zakątek
Pokaż więcej
Justyna Maria Myszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MARCHLEWICZA
43
(19,46%)
Tomasz Zbigniew Skirzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JULITY PILECKIEJ
64
(28,96%)
Dorota Orzoł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOBYLANKA DOBRA JAKOŚĆ - MIROSŁAW PRZYSIWEK
85
(38,46%)
Tomasz Maciej Gabory-Kryński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR KAMROWSKI
4
(1,81%)
Ewa Franciszka Czarny
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
25
(11,31%)
Okręg 12
Część sołectwa Morzyczyn-Zieleniewo obejmująca miejscowość Morzyczyn ulice: Słoneczną, Adama Mickiewicza, 3 Maja, Bogurodzicy, Jana Pawła II, Sosnową, Oświaty, Kard. Stefana Wyszyńskiego, Brzozową, kolonię Miedwiecko
Pokaż więcej
Robert Józef Bartosik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MARCHLEWICZA
67
(43,23%)
Zygmunt Gołembowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOBYLANKA DOBRA JAKOŚĆ - MIROSŁAW PRZYSIWEK
70
(45,16%)
Beata Weronika Kamrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR KAMROWSKI
18
(11,61%)
Okręg 13
Część sołectwa Morzyczyn-Zieleniewo obejmująca miejscowość Zieleniewo oraz sołectwo Cisewo obejmujące Cisewo i osadę Wielichówko.
Pokaż więcej
Czesława Maria Grabowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MARCHLEWICZA
139
(46,49%)
Bogdan Poliwka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOBYLANKA DOBRA JAKOŚĆ - MIROSŁAW PRZYSIWEK
124
(41,47%)
Piotr Tadeusz Kamrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR KAMROWSKI
36
(12,04%)
Okręg 14
Część sołectwa Reptowo od numeru 1 do numeru 39b i od nr 93 do nr 110 oraz ul. Piaskowa, Orląt Lwowskich.
Pokaż więcej
Zofia Dąbkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MARCHLEWICZA
70
(39,11%)
Anna Ewa Liśkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JULITY PILECKIEJ
56
(31,28%)
Łukasz Piotr Biernacik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOBYLANKA DOBRA JAKOŚĆ - MIROSŁAW PRZYSIWEK
46
(25,70%)
Urszula Płauszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR KAMROWSKI
7
(3,91%)
Okręg 15
Część sołectwa Reptowo od numeru 40 do numeru 91.
Pokaż więcej
Dariusz Piotr Dąbkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MARCHLEWICZA
82
(37,10%)
Andrzej Piotr Suchta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JULITY PILECKIEJ
76
(34,39%)
Władysława Janina Jazdowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOBYLANKA DOBRA JAKOŚĆ - MIROSŁAW PRZYSIWEK
39
(17,65%)
Mirosław Sylwester Tulew
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR KAMROWSKI
24
(10,86%)