Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Piwniczna – Zdrój: Osiedle Miasto ul. Bolesława Chrobrego, Jana Daszyńskiego, Kazimierza Wielkiego, Kolejowa, Tadeusza Kościuszki, Krakowska od Rynku do cmentarza, Krynicka, 3 Maja, Jana Marciszewskiego, Ogrodowa, Rynek, Ludwika Rzeszutka, Targowa, Źródlana
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PIWNICZNA NASZE WSPÓLNE DOBRO"
-
19
Waldemar Bolesław Sokalski
55
(23,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM"
-
18
Justyna Joanna Deryng
120
(51,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA JANECZKA
-
17
Piotr Ciągło
58
(24,89%)
Okręg 2
Miasto Piwniczna – Zdrój: Osiedle Miasto ul. Jana III Sobieskiego, Halna, Partyzantów, Pola, Bziniaki, Hale, Jeziory, Łazarkówka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA JANECZKA
-
17
Magdalena Wiktoria Szumowska
105
(40,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS - WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
-
20
Dariusz Tadeusz Łomnicki
155
(59,62%)
Okręg 3
Miasto Piwniczna – Zdrój: Osiedla Zdrojowe, Zawodzie ul. Leśna, Zdrojowa oraz Skorupy, Walczaki, Banie, Łomnickie, Śmigowskie, Zabanie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PIWNICZNA NASZE WSPÓLNE DOBRO"
-
19
Paweł Krzysztof Kulig
95
(27,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA CHORUŻYKA
-
16
Elżbieta Małgorzata Bołoz
51
(14,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM"
-
18
Krzysztof Józef Długosz
107
(31,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA JANECZKA
-
17
Maciej Bogusław Faron
92
(26,67%)
Okręg 4
Miasto Piwniczna – Zdrój: Osiedle Borownice ul. Krakowska od cmentarza w kierunku Nowego Sącza oraz Borownice, Witkowskie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PIWNICZNA NASZE WSPÓLNE DOBRO"
-
19
Mateusz Jan Bołoz
62
(23,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA CHORUŻYKA
-
16
Kazimiera Sikorska
92
(35,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA JANECZKA
-
17
Adam Marian Kuśtowski
75
(28,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS - WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
-
20
Franciszek Górka
30
(11,58%)
Okręg 5
Miasto Piwniczna – Zdrój: Osiedle Majerz ul. Nadbrzeżna oraz Karpały, Zagrody
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA CHORUŻYKA
-
16
Magdalena Stelmach
76
(31,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA JANECZKA
-
17
Jan Ignacy Toczek
101
(42,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS - WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
-
20
Sławomir Antoni Wójtowicz
61
(25,63%)
Okręg 6
Miasto Piwniczna – Zdrój: Osiedle Hanuszów ul. Juliusza Korwina Gąsiorowskiego, Węgierska oraz Kosmydle, Podolik, Więckówka, Zapotok
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PIWNICZNA NASZE WSPÓLNE DOBRO"
-
19
Monika Iwona Sadowska
26
(9,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA CHORUŻYKA
-
16
Violleta Urszula Kulig
56
(21,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA JANECZKA
-
17
Maria Piwowar
55
(20,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS - WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
-
20
Łukasz Maślanka
129
(48,50%)
Okręg 7
Miasto Piwniczna – Zdrój: Osiedle Czercz ul. Szczawnicka, Słoneczna, Wilcze Doły oraz Kijanki, Latawcowa, Łazy, Piwowary
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PIWNICZNA NASZE WSPÓLNE DOBRO"
-
19
Sylwia Maria Pustułka
47
(14,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA CHORUŻYKA
-
16
Ryszard Zbigniew Lewicki
138
(42,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA JANECZKA
-
17
Alojzy Janur
94
(28,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS - WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
-
20
Monika Krystyna Bołoz
46
(14,15%)
Okręg 8
Miasto Piwniczna – Zdrój: Osiedle Kosarzyska: Kosarzyska, Błankowa, Niewinna, Cichoniówka, Tromowa, Polana, Rewałówka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PIWNICZNA NASZE WSPÓLNE DOBRO"
-
19
Agata Katarzyna Kupczak-Dulak
85
(34,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA CHORUŻYKA
-
16
Adam Franciszek Musialski
107
(43,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS - WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
-
20
Paulina Porębska
54
(21,95%)
Okręg 9
Miasto Piwniczna – Zdrój: Osiedle Kosarzyska: Cerchla, Lyskowa, Magóry, Obidza, Podbukowiec, Sucha Dolina, Świniarki, Trześniowy Groń, Werbówki, Zaczerczyk, Zamakowisko, Zwór
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA CHORUŻYKA
-
16
Ewa Liber
97
(52,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA JANECZKA
-
17
Dariusz Jan Świeboda
67
(36,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS - WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
-
20
Renata Grucela
21
(11,35%)
Okręg 10
Sołectwa: Młodów, Głębokie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA CHORUŻYKA
-
16
Małgorzata Maria Kulig
104
(26,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA JANECZKA
-
17
Włodzimierz Wojciech Źrałka
201
(51,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS - WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
-
20
Anna Elżbieta Gabryś
88
(22,39%)
Okręg 11
Sołectwo Kokuszka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PIWNICZNA NASZE WSPÓLNE DOBRO"
-
19
Stanisław Maślanka
57
(24,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA CHORUŻYKA
-
16
Agata Teresa Długosz
12
(5,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA JANECZKA
-
17
Janina Gardoń
60
(25,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS - WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
-
20
Lech Michał Maślanka
105
(44,87%)
Okręg 12
Sołectwo Łomnica – Zdrój (część): dolna część wsi do drogi przed kościołem i do osiedla Chowańce
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PIWNICZNA NASZE WSPÓLNE DOBRO"
-
19
Monika Agnieszka Bołoz
37
(9,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA CHORUŻYKA
-
16
Sabina Anna Noworyta
57
(13,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA JANECZKA
-
17
Maria Adamuszek
226
(55,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS - WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
-
20
Ireneusz Sebastian Sadowski
89
(21,76%)
Okręg 13
Sołectwo Łomnica – Zdrój (część): górna część wsi od kościoła i od drogi za osiedlem Chowańce
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA CHORUŻYKA
-
16
Lesława Kunegunda Wnęk
97
(29,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA JANECZKA
-
17
Bronisław Rusiniak
168
(50,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS - WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
-
20
Edward Dec
68
(20,42%)
Okręg 14
Sołectwo Wierchomla Wielka (wsie Wierchomla Wielka, Wierchomla Mała)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA CHORUŻYKA
-
16
Augustyn Panczykowski
69
(21,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I WSPÓŁPRACA
-
21
Wiesław Keklak
102
(31,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA JANECZKA
-
17
Przemysław Antoni Stec
91
(27,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS - WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
-
20
Katarzyna Justyna Stencel
65
(19,88%)
Okręg 15
Sołectwo Zubrzyk
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA CHORUŻYKA
-
16
Mariusz Tomasz Klimczak
13
(9,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA JANECZKA
-
17
Mariusz Franciszek Lis
131
(90,97%)