Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Dydnia: Nr 1 - 50, 275 - 342
Pokaż więcej
Marek Pocałuń
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 2
Dydnia: Nr 50A - 118B, 238 - 274, 343 - 366
Pokaż więcej
Zbigniew Tadeusz Klimowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOP UKŁADOM
79
(38,73%)
Grzegorz Wójcik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
125
(61,27%)
Okręg 3
Dydnia: Nr 120 - 237A
Pokaż więcej
Robert Mirosław Fuksa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOP UKŁADOM
50
(20,58%)
Marek Sztaba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(32,10%)
Kazimierz Zygmunt Indyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY DYDNIA”
9
(3,70%)
Stanisław Sąsiadek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
106
(43,62%)
Okręg 4
Lesław Maciej Mazur
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(27,89%)
Maciej Kopiczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY DYDNIA”
181
(72,11%)
Okręg 5
Jabłonka: Nr 1 - 87, 182 - 239
Pokaż więcej
Joanna Bernadetta Pajęcka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOP UKŁADOM
12
(5,26%)
Andrzej Edward Pajęcki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
168
(73,68%)
Witold Biłas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY DYDNIA”
48
(21,05%)
Okręg 6
Jabłonka: Nr 88 - 181, 240 - 279
Pokaż więcej
Waldemar Bieńko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOP UKŁADOM
44
(21,36%)
Robert Kulon
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
162
(78,64%)
Okręg 7
Ulucz, Witryłów, Hroszówka
Pokaż więcej
Joanna Hocyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(32,64%)
Izabela Julianna Janik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY DYDNIA”
130
(67,36%)
Okręg 8
Krzemienna, Jabłonica Ruska, Temeszów
Pokaż więcej
Andrzej Kot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOP UKŁADOM
138
(37,70%)
Marek Roman Orłowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
144
(39,34%)
Henryk Józef Siwiecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
84
(22,95%)
Okręg 9
Niewistka, Obarzym
Pokaż więcej
Marek Andrzej Cioban
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOP UKŁADOM
120
(40,96%)
Piotr Szul
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
125
(42,66%)
Kamil Karol Kic
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY DYDNIA”
48
(16,38%)
Okręg 10
Regina Tyczka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOP UKŁADOM
88
(44,00%)
Dariusz Kot
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
112
(56,00%)
Okręg 11
Joanna Marczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(24,88%)
Andrzej Orłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY DYDNIA”
160
(75,12%)
Okręg 12
Niebocko: Nr 3 - 65, 280 - 314
Pokaż więcej
Urszula Dorota Kwiatkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOP UKŁADOM
42
(21,43%)
Tomasz Żaczek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
118
(60,20%)
Joanna Zubel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY DYDNIA”
36
(18,37%)
Okręg 13
Niebocko: Nr 66 - 161A
Pokaż więcej
Elżbieta Maria Wilusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOP UKŁADOM
28
(12,44%)
Krzysztof Marek Kopczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
131
(58,22%)
Krzysztof Paweł Sabat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
66
(29,33%)
Okręg 14
Niebocko: Nr 162 - 279
Pokaż więcej
Paweł Kopczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 15
Iwona Małgorzata Rachwalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOP UKŁADOM
119
(47,98%)
Paweł Andrzej Piotrowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
85
(34,27%)
Tomasz Krowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY DYDNIA”
44
(17,74%)