Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
SZCZYGLICE, TURÓW
Pokaż więcej
Renata Demeszuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJA ZIMNEGO WSPÓLNIE W PRZYSZŁOŚĆ
73
(47,10%)
Małgorzata Krystyna Sadowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY GNIEWOSZ
82
(52,90%)
Okręg 2
RUSZOWICE ul. Biała; ul. Brzoskwiniowa; ul. Diamentowa; ul. Księcia Józefa Poniatowskiego; ul. Orzechowa; ul. Srebrna; ul. Szafirowa; ul. Szmaragdowa; ul. Tęczowa-nr 1 i 1B; ul. Złota; ul. Wita Stwosza.
Pokaż więcej
Ewa Barbara Ładziak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJA ZIMNEGO WSPÓLNIE W PRZYSZŁOŚĆ
110
(47,62%)
Dariusz Andrzej Jaduszyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY GNIEWOSZ
43
(18,61%)
Jan Zbigniew Miśko
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
78
(33,77%)
Okręg 3
RUSZOWICE ul. Amarantowa; ul. Błękitna; ul. Kaszmirowa; ul. Kolorowa – nr 4 - 26; ul. Miodowa; ul. Tęczowa – nr 2 - 30 oraz parzyste 32 - 50, ul. Oliwkowa, ul. Kremowa, ul. Perłowa
Pokaż więcej
Andrzej Tadeusz Konowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJA ZIMNEGO WSPÓLNIE W PRZYSZŁOŚĆ
99
(68,28%)
Sebastian Stanisław Siniawa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY GNIEWOSZ
46
(31,72%)
Okręg 4
RUSZOWICE ul. Bursztynowa; ul. Cisawa; ul. Cytrynowa, ul. Długa; ul. Herbaciana; ul. Józefa Piłsudskiego; ul. Kawowa; ul. Kolorowa – nr 1 - 3; ul. Lawendowa; ul. Miedziana; ul. Pomarańczowa; ul. Rubinowa; ul. Tęczowa – nr nieparzyste 31 - 51A oraz nr 52 - 86; ul. Turkusowa, ul. Pastelowa
Pokaż więcej
Danuta Furmanek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJA ZIMNEGO WSPÓLNIE W PRZYSZŁOŚĆ
73
(41,48%)
Sylwester Mariusz Barnaś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY GNIEWOSZ
103
(58,52%)
Okręg 5
BOREK, BYTNIK, ZABORNIA
Pokaż więcej
Lech Janusz Gostyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZYCH MARZEŃ
201
(60,91%)
Waldemar Czesław Dereń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY GNIEWOSZ
129
(39,09%)
Okręg 6
PRZEDMOŚCIE ul. Boczna; ul. Długa – nr 1 - 64; ul. Dolna; ul. Grodowiecka; ul. Krótka; ul. Poprzeczna; ul. Prosta
Pokaż więcej
Barbara Szczech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJA ZIMNEGO WSPÓLNIE W PRZYSZŁOŚĆ
92
(38,49%)
Robert Jan Rudowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY GNIEWOSZ
147
(61,51%)
Okręg 7
PRZEDMOŚCIE ul. Długa – nr 65 - do końca; ul. Krzywa, ul. Młyńska; ul. Spacerowa; ul. Szkolna; ul. Wąska
Pokaż więcej
Zbigniew Rafał Gruchała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJA ZIMNEGO WSPÓLNIE W PRZYSZŁOŚĆ
136
(70,10%)
Jolanta Edyta Bagińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY GNIEWOSZ
58
(29,90%)
Okręg 8
GRODZIEC MAŁY
Pokaż więcej
Zdzisław Jakub Puchalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJA ZIMNEGO WSPÓLNIE W PRZYSZŁOŚĆ
163
(57,60%)
Daniel Wojciech Walner
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY GNIEWOSZ
120
(42,40%)
Okręg 9
SERBY ul. Bławatkowa; ul. Bratkowa; ul. Gospodarcza; ul. Jana Nepomucena Umińskiego; ul. Kwiatowa; ul. Makowa; ul. Rumiankowa; ul. Skowronkowa; ul. Sławska; ul. Słoneczna; ul. Słowicza; ul. Wodna, ul. Zielona
Pokaż więcej
Jerzy Andrzej Borciuch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJA ZIMNEGO WSPÓLNIE W PRZYSZŁOŚĆ
130
(61,61%)
Ryszard Jankowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY GNIEWOSZ
81
(38,39%)
Okręg 10
SERBY ul. Główna – nr 1 - 57 oraz parzyste 58 - 78; ul. Kolejowa; ul. Odrzańska; ul. Odrzycko; ul. Ogrodowa; ul. Wałowa; ul. Wiosenna; ul. Żytnia
Pokaż więcej
Krystyna Szwiergiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJA ZIMNEGO WSPÓLNIE W PRZYSZŁOŚĆ
94
(40,17%)
Tadeusz Julian Marut
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY GNIEWOSZ
56
(23,93%)
Jolanta Helena Krasicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY KRASICKIEJ
84
(35,90%)
Okręg 11
SERBY ul. Główna – nr nieparzyste 59 - 89; ul. Kościelna; ul. Parkowa; ul. Platanowa; ul. Złote Piaski
Pokaż więcej
Dawid Urzada
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJA ZIMNEGO WSPÓLNIE W PRZYSZŁOŚĆ
55
(42,31%)
Alicja Julia Krupa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY GNIEWOSZ
35
(26,92%)
Edward Kiełbicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY KRASICKIEJ
40
(30,77%)
Okręg 12
SERBY ul. Brzozowa; ul. Cicha; ul. Dębowa; ul. Główna – nr parzyste 80 - do końca; ul. Jaśminowa; ul. Jaworowa; ul. Krótka; ul. Polna, ul. Olchowa; ul. Bukowa
Pokaż więcej
Ireneusz Bolesław Czyczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJA ZIMNEGO WSPÓLNIE W PRZYSZŁOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 13
KLUCZE, KRZEKOTÓW, STARE SERBY
Pokaż więcej
Agnieszka Elżbieta Piękoś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJA ZIMNEGO WSPÓLNIE W PRZYSZŁOŚĆ
123
(53,71%)
Stanisław Maciej Wardecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY GNIEWOSZ
106
(46,29%)
Okręg 14
WILKÓW ul. Cicha; ul. Gajowa; ul. Głogowska – nr nieparzyste; ul. Klonowa; ul. Krótka; ul. Nowy Wilków; ul. Osiedlowa; ul. Polna; ul. Zacisze; ul. Żyznowska; ul. Daglezjowa
Pokaż więcej
Paweł Marcin Sowiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJA ZIMNEGO WSPÓLNIE W PRZYSZŁOŚĆ
71
(57,72%)
Wanda Teresa Szumielewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY GNIEWOSZ
52
(42,28%)
Okręg 15
WILKÓW ul. Głogowska – nr parzyste; ul. Jarzębinowa; ul. Leśna; ul. Sosnowa; ul. Spółdzielcza, ul. Świerkowa
Pokaż więcej
Piotr Cypryjański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJA ZIMNEGO WSPÓLNIE W PRZYSZŁOŚĆ
122
(68,54%)
Małgorzata Józefa Rymarkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY GNIEWOSZ
56
(31,46%)