Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Adam Rydel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNA SPOŁECZNOŚĆ
58
(54,21%)
Iwona Zawalich
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ W TUROŚLI
49
(45,79%)
Okręg 2
Andrzej Krzysztof Kuliś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNA SPOŁECZNOŚĆ
75
(43,35%)
Urszula Grajko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ W TUROŚLI
90
(52,02%)
Dawid Bugnacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA BUGNACKIEGO
8
(4,62%)
Okręg 3
Krzysztof Kozłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ W TUROŚLI
89
(50,28%)
Karol Trzciński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
88
(49,72%)
Okręg 4
Andrzej Bugnacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ W TUROŚLI
0
(0,00%)
Okręg 5
Nowa Ruda, Ksebki od nr 58÷61
Pokaż więcej
Sylwia Jadwiga Cieloszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNA SPOŁECZNOŚĆ
31
(18,56%)
Roman Gwiazda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ W TUROŚLI
73
(43,71%)
Dorota Barbara Bałdyga
KOMITET WYBORCZY "TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ KURPI"
19
(11,38%)
Urszula Stachelek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA BUGNACKIEGO
44
(26,35%)
Okręg 6
Potasie, Turośl – ulice: Adama Mickiewicza, Akacjowa, Juliusza Słowackiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kościelna, Stacha Konwy, Władysława Reymonta, Turośl-Jesionki, Aleksandra Fredry, Mikołaja Reja, Jana Kochanowskiego, Juliana Tuwima
Pokaż więcej
Monika Sylwia Lewandowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNA SPOŁECZNOŚĆ
80
(46,78%)
Kazimierz Trzcinka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ W TUROŚLI
91
(53,22%)
Okręg 7
Trzcińskie, Turośl – ulice: Brzozowa, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Jana z Kolna, Krótka, Kwiatowa, Leśna, Łąkowa, Ogrodowa, Olsztyńska, Polna, Słoneczna, Sportowa, Wincentego Witosa
Pokaż więcej
Andrzej Popielarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNA SPOŁECZNOŚĆ
34
(17,44%)
Wojciech Sutkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ W TUROŚLI
97
(49,74%)
Marek Rybka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(32,82%)
Okręg 8
Stanisław Siwik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNA SPOŁECZNOŚĆ
46
(56,79%)
Monika Klama
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ W TUROŚLI
35
(43,21%)
Okręg 9
Adamusy, Popiołki, Szablaki
Pokaż więcej
Agnieszka Łazarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNA SPOŁECZNOŚĆ
52
(45,61%)
Agnieszka Jaskółka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ W TUROŚLI
50
(43,86%)
Bożena Pupek
KOMITET WYBORCZY "TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ KURPI"
12
(10,53%)
Okręg 10
Charubiny, Dudy Nadrzeczne, Ptaki
Pokaż więcej
Krzysztof Florczykowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNA SPOŁECZNOŚĆ
30
(24,79%)
Sławomir Milewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ W TUROŚLI
56
(46,28%)
Przemysław Janusz Malinowski
KOMITET WYBORCZY "TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ KURPI"
35
(28,93%)
Okręg 11
Pupki, Samule
Pokaż więcej
Paweł Pupek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ W TUROŚLI
0
(0,00%)
Okręg 12
Ksebki numery 1÷57 i od nr 62÷100
Pokaż więcej
Iwona Małż
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNA SPOŁECZNOŚĆ
114
(61,29%)
Józef Tyc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ W TUROŚLI
72
(38,71%)
Okręg 13
Leman numery 1÷98
Pokaż więcej
Dariusz Lemański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ W TUROŚLI
126
(91,30%)
Marcin Stroniawski
KOMITET WYBORCZY "TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ KURPI"
12
(8,70%)
Okręg 14
Zbigniew Saciłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ W TUROŚLI
0
(0,00%)
Okręg 15
Zimna, Leman numery 99÷103
Pokaż więcej
Beata Łazarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ W TUROŚLI
33
(47,14%)
Agnieszka Stroniawska
KOMITET WYBORCZY "TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ KURPI"
0
(0,00%)
Mariola Zajk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
37
(52,86%)