Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Borówek, Makowiska, Olchowiec, Olchowiec-Kolonia
Pokaż więcej
Małgorzata Alicja Jędruszczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
119
(62,96%)
Paweł Majkut
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(37,04%)
Okręg 2
Adamówka, Dąbie, Tokarówka
Pokaż więcej
Ryszard Ciastoch
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
64
(28,44%)
Leszek Gładysz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
161
(71,56%)
Okręg 3
Celin, Siniec, Średnia Wieś
Pokaż więcej
Zbigniew Rewerski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
89
(47,85%)
Anna Beata Golec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
97
(52,15%)
Okręg 4
Poperczyn, Wola Żółkiewska, Wólka
Pokaż więcej
Jadwiga Ewa Koprucha
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
37
(34,58%)
Andrzej Grabiec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(65,42%)
Okręg 5
Marian Kania
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
81
(65,32%)
Piotr Rzeżutka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(34,68%)
Okręg 6
Leszek Traczyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
35
(54,69%)
Anna Brankiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(45,31%)
Okręg 7
Mariusz Leszek Zwierz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
48
(64,00%)
Maria Szajnóg
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(36,00%)
Okręg 8
Chruściechów, Markiewiczów, Rożki-Kolonia
Pokaż więcej
Adam Kotyło
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
72
(52,17%)
Piotr Malinoś
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
66
(47,83%)
Okręg 9
Żółkiew-Kolonia
Pokaż więcej
Marek Romanek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
72
(61,02%)
Grzegorz Sławomir Domoń
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(38,98%)
Okręg 10
Gany, Koszarsko, Żółkiew
Pokaż więcej
Jan Bobel
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
105
(51,98%)
Roman Tymicki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
97
(48,02%)
Okręg 11
Majdan Wierzchowiński, Wierzchowina
Pokaż więcej
Tadeusz Andrzej Zając
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
64
(32,82%)
Dariusz Polski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
131
(67,18%)
Okręg 12
Chłaniów, Chłaniów-Kolonia
Pokaż więcej
Zbigniew Domański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
72
(43,90%)
Halina Gontarz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
92
(56,10%)
Okręg 13
Chłaniówek, Władysławin
Pokaż więcej
Urszula Woźnica
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(44,44%)
Waldemar Jacek Rewerski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(55,56%)
Okręg 14
Żółkiewka: ul. Armii Krajowej, ul. Batalionów Chłopskich, ul. Mickiewicza, ul. Partyzantów, ul. Hetmana Żółkiewskiego
Pokaż więcej
Henryk Jaremek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
79
(47,02%)
Bogdan Kuzioła
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
89
(52,98%)
Okręg 15
Żółkiewka: ul. 1 Maja, ul. Konopnickiej, ul. Kowalska, ul. Krótka, ul. Parkowa, ul. Polna, ul. Sobieskiego, ul. Strażacka, ul. Szkolna
Pokaż więcej
Stanisław Rogalski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
91
(51,41%)
Grzegorz Tymicki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
86
(48,59%)