Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Kobyla Góra: Kobyla Góra ul. Złota, Kazimierza Tetmajera, Krótka, Marii Konopnickiej, Plac Wiosny Ludów, Słoneczna, Tomasza Sikorskiego
Pokaż więcej
Kinga Góra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KOBYLA GÓRA - NIEZALEŻNI
47
(30,72%)
Henryk Adam Musiała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WIELKICH SZANS
106
(69,28%)
Okręg 2
Sołectwo Kobyla Góra: Kobyla Góra ulice: Marcinkowa, Ks. Jana Markula, Ks. Wincentego Rudy, Powstańców Wielkopolskich, Stanisława Thiela, Władysława Orkana; Lipnik, Pustki, Sójka, Trzy Kamienie, Wesoła
Pokaż więcej
Piotr Marek Gałęcki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KOBYLA GÓRA - NIEZALEŻNI
69
(42,07%)
Ewa Maria Kubiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WIELKICH SZANS
95
(57,93%)
Okręg 3
Sołectwo Kobyla Góra: Kobyla Góra ulice: Biwakowa, Harcerska, Namiotowa, Obozowa, Ogrodowa, Osiedle Zalesie, Zuchowska, Kwiatowa
Pokaż więcej
Arkadiusz Mikołaj Lewek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KOBYLA GÓRA - NIEZALEŻNI
126
(53,85%)
Beata Magdalena Zięba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WIELKICH SZANS
108
(46,15%)
Okręg 4
Sołectwo Kobyla Góra: Kobyla Góra ulice: 1 Maja, Gen. Augusta E. Fieldorfa, 3 Maja, Garncarska, Kazimierza Pułaskiego, Plac Wolności, Pocztowa, Polna, Spokojna, Strumykowa, Tadeusza Kościuszki
Pokaż więcej
Danuta Puchała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KOBYLA GÓRA - NIEZALEŻNI
38
(19,69%)
Zdzisław Stanisław Poprawa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WIELKICH SZANS
155
(80,31%)
Okręg 5
Sołectwo Kobyla Góra: Kobyla Góra ulice: Bohaterów Warszawy, Cicha, Generała Andersa, Leśna, Obrońców Westerplatte, Poprzeczna, Widokowa, Wierzbowa, Wojska Polskiego; Onufry
Pokaż więcej
Paweł Kamil Rybczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KOBYLA GÓRA - NIEZALEŻNI
104
(52,53%)
Janina Mirosława Szudy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WIELKICH SZANS
94
(47,47%)
Okręg 6
Sołectwo Pisarzowice: Pisarzowice Sołectwo Bałdowice: Bałdowice
Pokaż więcej
Janusz Kapica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KOBYLA GÓRA - NIEZALEŻNI
97
(52,15%)
Agnieszka Elżbieta Pawlik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WIELKICH SZANS
89
(47,85%)
Okręg 7
Sołectwo Mąkoszyce: Mąkoszyce od 1 do 86, od 146 do 167, 0d 197 do końca
Pokaż więcej
Piotr Ługowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KOBYLA GÓRA - NIEZALEŻNI
119
(58,91%)
Katarzyna Gajewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WIELKICH SZANS
53
(26,24%)
Mirosław Tomasz Świątczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(14,85%)
Okręg 8
Sołectwo Mąkoszyce: Mąkoszyce od 87 do 145, od 168 do 196; Frużów
Pokaż więcej
Anna Jadwiga Kubacha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KOBYLA GÓRA - NIEZALEŻNI
50
(19,38%)
Anna Jakóbczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WIELKICH SZANS
122
(47,29%)
Katarzyna Cecylia Wygoda
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
86
(33,33%)
Okręg 9
Sołectwo Rybin: Rybin Sołectwo Kużnica Myślniewska: Kuźnica Myślniewska Sołectwo Zmyślona Ligocka: Zmyślona Ligocka
Pokaż więcej
Michał Tomasz Fikus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KOBYLA GÓRA - NIEZALEŻNI
90
(55,56%)
Paweł Marek Miszkieło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WIELKICH SZANS
72
(44,44%)
Okręg 10
Sołectwo Ligota: Ligota
Pokaż więcej
Andrzej Stanisław Adamski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KOBYLA GÓRA - NIEZALEŻNI
79
(47,31%)
Anna Ponitka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WIELKICH SZANS
66
(39,52%)
Renata Wiśniewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
22
(13,17%)
Okręg 11
Sołectwo Bierzów: Bierzów
Pokaż więcej
Henryk Kwiatkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KOBYLA GÓRA - NIEZALEŻNI
89
(54,27%)
Małgorzata Agnieszka Dłużniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WIELKICH SZANS
32
(19,51%)
Małgorzata Ewa Wawrzyniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(26,22%)
Okręg 12
Sołectwo Myślniew: Myślniew
Pokaż więcej
Eugeniusz Marcin Morta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KOBYLA GÓRA - NIEZALEŻNI
82
(50,93%)
Krzysztof Czesław Strzelczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WIELKICH SZANS
79
(49,07%)
Okręg 13
Sołectwo Parzynów: Parzynów, Zmyślona Parzynowska
Pokaż więcej
Jolanta Katarzyna Mamczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KOBYLA GÓRA - NIEZALEŻNI
94
(34,06%)
Magdalena Kozłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WIELKICH SZANS
182
(65,94%)
Okręg 14
Sołectwo Ignaców: Ignaców Sołectwo Mostki: Mostki
Pokaż więcej
Andrzej Jakóbczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KOBYLA GÓRA - NIEZALEŻNI
94
(50,54%)
Agnieszka Maria Hoja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WIELKICH SZANS
92
(49,46%)
Okręg 15
Sołectwo Marcinki: Marcinki
Pokaż więcej
Ryszard Stanisław Czyż
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KOBYLA GÓRA - NIEZALEŻNI
8
(6,45%)
Eugeniusz Stanisław Wroński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(36,29%)
Kazimierz Antoni Kruszyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WIELKICH SZANS
43
(34,68%)
Zenon Stanisław Łakomy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
28
(22,58%)