Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto – Osiedle Nr 1 - ulice: Akacjowa, Brzozowa, Drahimska, Jarzębinowa, Jesionowa, Kasztanowa, Kręta, Lipowa, Parkowa, Pięciu Pomostów, Polna, Szczecinecka, Wąska, Wiejska.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ NOWICKI CZAPLINEK Z PRZYSZŁOŚCIĄ
-
14
Monika Jędral
14
(3,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN NARUSZEWICZ
-
16
Jarosław Tarnowski
145
(32,29%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Andrzej Mądry
62
(13,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - NASZE MIASTO
-
18
Jacek Andrzej Mikulski
87
(19,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ CZAPLINKA
-
19
Bożena Lemisz
72
(16,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KUCZYŃSKI. MOŻNA LEPIEJ
-
17
Wiesław Stanisław Giwojno
69
(15,37%)
Okręg 2
Miasto – Osiedle Nr 1 - ulice: Apteczna, Długa, Jagiellońska, Jeziorna, Młyńska, Nadbrzeże Drawskie, Ogrodowa, Rzeczna, Słoneczna.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ NOWICKI CZAPLINEK Z PRZYSZŁOŚCIĄ
-
14
Henryk Jerzy Kuzio
27
(9,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACHLINY
-
15
Marta Zalewska
3
(1,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN NARUSZEWICZ
-
16
Monika Otorowska
35
(11,95%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Tomasz Władysław Lubczyński
66
(22,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ CZAPLINKA
-
19
Ewa Jolanta Sobczak
109
(37,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KUCZYŃSKI. MOŻNA LEPIEJ
-
17
Natalia Wojtaszyk
53
(18,09%)
Okręg 3
Miasto – Osiedle Nr 1 - ulice: Aleja 7 - go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty, Dąbrowskiego, Górna, Leśników – 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, Moniuszki, Rynek, Generała Władysława Sikorskiego.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN NARUSZEWICZ
-
16
Elżbieta Beata Mialik
38
(11,91%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Edyta Kozak
51
(15,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ CZAPLINKA
-
19
Elżbieta Ołenczyn
37
(11,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KUCZYŃSKI. MOŻNA LEPIEJ
-
17
Marcin Jan Czerniawski
193
(60,50%)
Okręg 4
Miasto – Osiedle Nr 2 - ulice: Generała Józefa Bema, Plac 3 - go Marca, Rzeźnicka, Studzienna, Wałecka – od Nr 1 do 42 i Nr 43, 45, 45A, 47, 47A, 51, Zbożowa. Miasto-Osiedle Nr 4 – ulice: Leśników Nr 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14a, 16 i od Nr 17 do 28.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ NOWICKI CZAPLINEK Z PRZYSZŁOŚCIĄ
-
14
Jacek Andrzej Sadowski
17
(5,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN NARUSZEWICZ
-
16
Krzysztof Ryszard Kliszczak
82
(24,40%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Kacper Grzegorz Kotłowski
51
(15,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ CZAPLINKA
-
19
Maciej Piotr Bernat
138
(41,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KUCZYŃSKI. MOŻNA LEPIEJ
-
17
Marta Anna Gańska
48
(14,29%)
Okręg 5
Miasto – Osiedle Nr 2 - ulice: Bydgoska, Ceglana, Czarnkowskiego, Jana Długosza, Grunwaldzka, Jaśminowa, Kalinowa, Kamienna, Komunalna, Kujawska, Jana Chryzostoma Paska, Pilska, Pławieńska, Różana, Władysława Skoraczewskiego, Pawła Wasznika, Złocieniecka.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ NOWICKI CZAPLINEK Z PRZYSZŁOŚCIĄ
-
14
Maciej Mateusz Nowicki
34
(9,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACHLINY
-
15
Krzysztof Troczyński
2
(0,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN NARUSZEWICZ
-
16
Radosław Stanisław Januszkiewicz
61
(17,78%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Wioletta Barbara Cylkowska
64
(18,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ CZAPLINKA
-
19
Danuta Puśledzka
60
(17,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KUCZYŃSKI. MOŻNA LEPIEJ
-
17
Anna Renata Minkiewicz
122
(35,57%)
Okręg 6
Miasto – Osiedle Nr 2 - ulice: Chrobrego, Dworcowa, Gdańska, Kaszubska, Kolejowa, Kościuszki, Mazurska, Pomorska, Spokojna, Tartaczna, Toruńska, Warmińska, Żuławska.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACHLINY
-
15
Paweł Baranowski
4
(1,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN NARUSZEWICZ
-
16
Ewa Lemisz-Suska
69
(23,79%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Roman Stroński
72
(24,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ CZAPLINKA
-
19
Andrzej Zdzisław Cogiel
42
(14,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KUCZYŃSKI. MOŻNA LEPIEJ
-
17
Aleksandra Ławrukiewicz
103
(35,52%)
Okręg 7
Miasto – Osiedle Nr 2 - ulice: Jana Kochanowskiego Nr 6, 10, 16, 16a, 18, 20, 20a. Miasto – Osiedle Nr 3 ulice: Jana Kochanowskiego Nr 2, 4, 8, 12.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ NOWICKI CZAPLINEK Z PRZYSZŁOŚCIĄ
-
14
Ewelina Monika Rucka
4
(1,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN NARUSZEWICZ
-
16
Szymon Pastuszek
123
(41,98%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Maria Halina Kramarczyk
35
(11,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ CZAPLINKA
-
19
Danuta Sobkowska
48
(16,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KUCZYŃSKI. MOŻNA LEPIEJ
-
17
Ewa Sabina Grajek
83
(28,33%)
Okręg 8
Miasto – Osiedle Nr 2 - ulice: Poznańska, Wałecka – Nr 44, 44a, 46, 46a, 48, 48a, 50, 50a i od Nr 52 do 93.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ NOWICKI CZAPLINEK Z PRZYSZŁOŚCIĄ
-
14
Maciej Wojteczko
30
(10,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN NARUSZEWICZ
-
16
Anna Krystyna Węgierska
51
(17,00%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Ryszard Telka
45
(15,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ CZAPLINKA
-
19
Wacław Mierzejewski
118
(39,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KUCZYŃSKI. MOŻNA LEPIEJ
-
17
Dariusz Hudaniec
56
(18,67%)
Okręg 9
Miasto – Osiedle Nr 3 – ulice: Jana Kochanowskiego Nr 1, 3, 5, 7, Mickiewicza, Słowackiego, Staszica, Żeromskiego.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACHLINY
-
15
Maciej Myk
5
(1,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN NARUSZEWICZ
-
16
Alina Sabina Szymukowicz
59
(17,20%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Paweł Mariusz Rogalski
54
(15,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ CZAPLINKA
-
19
Piotr Edward Milko
76
(22,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KUCZYŃSKI. MOŻNA LEPIEJ
-
17
Sebastian Matułojć
149
(43,44%)
Okręg 10
Gmina – sołectwa: Drahimek, Kluczewo, Nowe Drawsko, Prosino, Prosinko, Stare Drawsko, Żerdno.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACHLINY
-
15
Mariusz Piotr Miszczuk
21
(6,69%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Antoni Arciuszkiewicz
35
(11,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ CZAPLINKA
-
19
Krystyna Barbara Kryczka
163
(51,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KUCZYŃSKI. MOŻNA LEPIEJ
-
17
Konrad Krzysztof Fujarski
95
(30,25%)
Okręg 11
Gmina – sołectwa: Czarne Wielkie, Kołomąt, Sikory, Stare Gonne.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ NOWICKI CZAPLINEK Z PRZYSZŁOŚCIĄ
-
14
Dorota Żywicka
65
(20,57%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jan Stanisław Grzymała
46
(14,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ CZAPLINKA
-
19
Zdzisław Paweł Łomaszewicz
119
(37,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KUCZYŃSKI. MOŻNA LEPIEJ
-
17
Agnieszka Kraska
86
(27,22%)
Okręg 12
Gmina – sołectwa: Głęboczek, Piaseczno, Rzepowo, Siemczyno.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACHLINY
-
15
Mateusz Jakub Kucal
12
(5,17%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Michał Feliks Olejniczak
169
(72,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KUCZYŃSKI. MOŻNA LEPIEJ
-
17
Dariusz Gryglewicz
51
(21,98%)
Okręg 13
Gmina – sołectwa: Łąka, Łazice, Niwka, Pławno, Psie Głowy, Żelisławie.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ NOWICKI CZAPLINEK Z PRZYSZŁOŚCIĄ
-
14
Agata Maria Jedlińska
34
(10,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN NARUSZEWICZ
-
16
Irena Klas
26
(7,76%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Justyna Biegajło
62
(18,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - NASZE MIASTO
-
18
Władysław Wojtowicz
100
(29,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ CZAPLINKA
-
19
Marian Tadeusz Sujecki
26
(7,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KUCZYŃSKI. MOŻNA LEPIEJ
-
17
Brygida Barbara Zabrocka
87
(25,97%)
Okręg 14
Gmina – sołectwa: Broczyno, Trzciniec.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN NARUSZEWICZ
-
16
Agnieszka Marzena Drabiszczak
55
(22,82%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Sebastian Barna
69
(28,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ CZAPLINKA
-
19
Tomasz Andrzej Marciniak
90
(37,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KUCZYŃSKI. MOŻNA LEPIEJ
-
17
Anna Justyna Bołtun
27
(11,20%)
Okręg 15
Gmina – sołectwa: Byszkowo, Czarne Małe, Łysinin, Machliny, Ostroróg.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ NOWICKI CZAPLINEK Z PRZYSZŁOŚCIĄ
-
14
Mariusz Wolter
16
(5,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACHLINY
-
15
Małgorzata Głowa
79
(28,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ CZAPLINKA
-
19
Anna Kucharczyk
115
(41,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KUCZYŃSKI. MOŻNA LEPIEJ
-
17
Roman Piotr Gajewski
70
(25,00%)