Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
ulice: Władysława Broniewskiego, Jana Kochanowskiego, Tadeusza Kościuszki od nr 1 do nr 13, Olimpijska, Różana, Stanisława Staszica
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE WSPÓLNE MIASTO”
-
15
Damian Adrian Pacałowski
19
(5,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII DĄBROWSKIEJ
-
16
Katarzyna Anna Bernaś
103
(29,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA WÓJCIKA
-
18
Jowita Renata Banaś
82
(23,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA CICHURY
-
17
Stanisław Urbaniak
150
(42,37%)
Okręg 2
ulice: Fryderyka Chopina, Tadeusza Kościuszki od nr 14 do nr 58, Nowy Lubominek, Warszawska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE WSPÓLNE MIASTO”
-
15
Daniel Robert Chowaniec
77
(20,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII DĄBROWSKIEJ
-
16
Artur Mateusz Kałużny
107
(28,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA WÓJCIKA
-
18
Marzena Beata Michalak
68
(17,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA CICHURY
-
17
Urszula Anna Mikołajska
129
(33,86%)
Okręg 3
pl. Zwycięstwa, ulice: Cicha, Górnicza, Partyzantów, Kazimierza Pułaskiego, Słoneczna, Spokojna, Romualda Traugutta, Zachodnia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE WSPÓLNE MIASTO”
-
15
Agnieszka Zarzycka
56
(12,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII DĄBROWSKIEJ
-
16
Maria Barbara Świetlik
150
(33,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA WÓJCIKA
-
18
Sebastian Borkowski
150
(33,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA CICHURY
-
17
Tadeusz Nowak
87
(19,64%)
Okręg 4
ulice: Grunwaldzka, Juliusza Słowackiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE WSPÓLNE MIASTO”
-
15
Krzysztof Andrzej Chojnacki
83
(20,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII DĄBROWSKIEJ
-
16
Marceli Krystian Wiśniewski
167
(41,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA WÓJCIKA
-
18
Maria Helena Dzikowska
72
(17,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA CICHURY
-
17
Kazimierz Garwol
84
(20,69%)
Okręg 5
ulice: Dworcowa, Wojciecha Kossaka, Antoniego Józefa Madalińskiego, Racławicka, Henryka Sienkiewicza, Strażacka od nr 18 do nr 35
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE WSPÓLNE MIASTO”
-
15
Marek Tarnacki
74
(19,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII DĄBROWSKIEJ
-
16
Iwona Modrzejewska
82
(21,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA WÓJCIKA
-
18
Jerzy Zbigniew Wysocki
98
(25,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA CICHURY
-
17
Beata Krystyna Chlewicka
124
(32,80%)
Okręg 6
ulice: Jana Kasprowicza, Kolejowa, Adama Mickiewicza, Władysława Sikorskiego, Kazimierza Tetmajera, Stanisława Wyspiańskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE WSPÓLNE MIASTO”
-
15
Janusz Władysław Kita
86
(21,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII DĄBROWSKIEJ
-
16
Irena Elżbieta Kułakowska
114
(29,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA WÓJCIKA
-
18
Monika Barbara Zielińska
57
(14,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA CICHURY
-
17
Dorota Paruch
136
(34,61%)
Okręg 7
ulice: Strażacka od nr 1 do nr 17 oraz od nr 36 do nr 40, Szkolna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE WSPÓLNE MIASTO”
-
15
Marta Nawrot
49
(13,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII DĄBROWSKIEJ
-
16
Martin Marek Szczeklik
158
(42,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA WÓJCIKA
-
18
Dorota Halina Dusza
83
(22,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA CICHURY
-
17
Agnieszka Kazimiera Walkosz-Berda
78
(21,20%)
Okręg 8
ulice: Akacjowa, Azaliowa, Główna, Kwiatowa, Lipowa, Ogrodowa, Sobięcińska, Wałbrzyska, Ludwika Waryńskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE WSPÓLNE MIASTO”
-
15
Zbigniew Niedbalski
32
(8,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII DĄBROWSKIEJ
-
16
Daniel Piotr Lubiński
164
(42,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA WÓJCIKA
-
18
Magdalena Honorata Szumska
118
(30,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA CICHURY
-
17
Alina Dobosz
73
(18,86%)
Okręg 9
ulice: Krakowska, Lawendowa, Nadziei, Pokoju, Anny Walentynowicz, Mikołaja Reja, Wrzosowa, Złota
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE WSPÓLNE MIASTO”
-
15
Włodzimierz Pawlak
30
(7,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII DĄBROWSKIEJ
-
16
Paweł Kruczkowski
124
(29,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA WÓJCIKA
-
18
Tomasz Stanisław Koniszewski
97
(22,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA CICHURY
-
17
Krzysztof Jan Krajewski
151
(35,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA IMIOŁKA
-
19
Mieczysław Imiołek
25
(5,85%)
Okręg 10
pl. Jana Pawła II, pl. Odrodzenia ulice: Browarna, Władysława Jagiełły, Kamieniogórska, Marcina Kasprzaka, Jana Kilińskiego, Hugo Kołłątaja, Janusza Kusocińskiego, Łączna, Generała Stefana Grota-Roweckiego, Młodzieży Polskiej, Rynek, Rzeźniana, Słodowa, Wincentego Witosa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE WSPÓLNE MIASTO”
-
15
Joanna Helena Cisek
43
(11,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII DĄBROWSKIEJ
-
16
Józef Stanisław Nowak
114
(30,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA WÓJCIKA
-
18
Sebastian Citak
70
(18,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA CICHURY
-
17
Arkadiusz Łasicki
152
(40,11%)
Okręg 11
ulice: 1 Maja
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE WSPÓLNE MIASTO”
-
15
Jan Bolesław Beszterecha
72
(20,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII DĄBROWSKIEJ
-
16
Anna Kapcewicz
96
(26,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA WÓJCIKA
-
18
Olga Katarzyna Wojciechowska
74
(20,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA CICHURY
-
17
Marceli Lorenc
117
(32,59%)
Okręg 12
ulice: Górna, Krótka, Mała, Jana Matejki, Wincentego Pola, Polna, Promyka, Średnia, Tunel, Wąska, Stefana Żeromskiego od nr 25 do nr 49
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE WSPÓLNE MIASTO”
-
15
Małgorzata Grażyna Świeżowska
70
(18,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII DĄBROWSKIEJ
-
16
Michał Stanisław Foryś
165
(44,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA WÓJCIKA
-
18
Marcel Chmielewski
70
(18,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA CICHURY
-
17
Mieczysław Myc
64
(17,34%)
Okręg 13
ulice: gen. Józefa Bema, Dębowa, Bartosza Głowackiego, Leśna numery 1, 2, 5, 6, 7 i nr 99, Miła, Piotra Skargi, Sportowa, Towarowa, Zielona, Stefana Żeromskiego od nr 1 do nr 24
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE WSPÓLNE MIASTO”
-
15
Daniel Mariusz Śmierciak
44
(19,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII DĄBROWSKIEJ
-
16
Daniel Krzysztof Geming
120
(52,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA WÓJCIKA
-
18
Bożena Krakowiak
43
(18,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA CICHURY
-
17
Patrycja Anna Grzybiańska
22
(9,61%)
Okręg 14
ulice: Królowej Jadwigi, Mikołaja Kopernika, Piękna, Władysława Grabskiego, Władysława Stanisława Reymonta, Widokowa, Wysoka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE WSPÓLNE MIASTO”
-
15
Kamil Michał Stoksik
72
(19,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII DĄBROWSKIEJ
-
16
Maria Grelewicz
74
(19,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA WÓJCIKA
-
18
Ryszard Synoś
97
(26,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA CICHURY
-
17
Dorota Renata Pluta
72
(19,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Krzysztof Jan Mackoś
58
(15,55%)
Okręg 15
ulice: Boczna, Jasna, Kosynierów, Leśna od nr 85 do nr 96A, Osiedle Górnicze, Józefa Poniatowskiego, Świerkowa, Św. Barbary, Zamkowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE WSPÓLNE MIASTO”
-
15
Stanisław Józef Królczyk
50
(15,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII DĄBROWSKIEJ
-
16
Grzegorz Waldemar Urban
144
(45,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA WÓJCIKA
-
18
Tomasz Skrobich
63
(20,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA CICHURY
-
17
Magdalena Ścisłowska
58
(18,41%)