Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
miasto Boguszów-Gorce
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z ZIEMI WAŁBRZYSKIEJ
-
3
Dawid Daniel Gazda
79
(1,44%)
-
4
Małgorzata Justyna Wasiak-Turbiasz
120
(2,19%)
-
5
Hanna Genowefa Szczechowicz
82
(1,50%)
-
6
Adam Tadeusz Zdeb
497
(9,07%)
-
2
Teresa Czesława Kropielnicka
317
(5,78%)
-
1
Małgorzata Anna Rosiak
271
(4,94%)
-
7
Mirosław Potapowicz
411
(7,50%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Marcel Marian Chećko
253
(4,62%)
-
3
Bogdan Jerzy Piotrowski
120
(2,19%)
-
4
Emilia Maria Detyna-Dębska
28
(0,51%)
-
6
Zdzisława Leokadia Sokołowska
36
(0,66%)
-
5
Dariusz Stanisław Majgier
39
(0,71%)
-
2
Anita Maria Kraśnicka
18
(0,33%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Krzysztof Łukasz Kumorek
66
(1,20%)
-
1
Piotr Chudyk
316
(5,76%)
-
3
Ewa Iwona Kulikowska
151
(2,75%)
-
2
Patrycja Ludwika Skarbek
180
(3,28%)
-
5
Andrzej Antoni Imiołek
46
(0,84%)
-
6
Jan Stanowski
28
(0,51%)
-
7
Iwona Krystyna Frankowska
349
(6,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z POPARCIEM ROMANA SZEŁEMEJA
-
1
Leonard Dariusz Górski
760
(13,86%)
-
7
Edward Morawski
121
(2,21%)
-
2
Jolanta Woźniak
313
(5,71%)
-
6
Katarzyna Julia Pierzchała
104
(1,90%)
-
5
Dorota Maria Wilemberg
142
(2,59%)
-
4
Grzegorz Michał Zając
113
(2,06%)
-
3
Mariola Sylwia Kaczmarek
124
(2,26%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Agnieszka Katarzyna Dziedziel
116
(2,12%)
-
6
Przemysław Marcin Nowak
26
(0,47%)
-
4
Magdalena Maleszewska
49
(0,89%)
-
1
Edward Gronczewski
99
(1,81%)
-
7
Mirosław Kulesza
57
(1,04%)
-
3
Sylwia Stanisława Tosti
32
(0,58%)
-
5
Radosław Adam Jakubowski
19
(0,35%)
Okręg 2
gmina Głuszyca, miasto Jedlina-Zdrój, gmina Walim
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z ZIEMI WAŁBRZYSKIEJ
-
6
Aneta Beata Błachotnik-Matuszyk
125
(1,71%)
-
2
Grażyna Teresa Owczarek
202
(2,76%)
-
3
Klaudia Irena Kałmuczak
74
(1,01%)
-
5
Paweł Ościłowski
52
(0,71%)
-
4
Elżbieta Zapart
98
(1,34%)
-
8
Piotr Wiesław Pol
357
(4,88%)
-
7
Zdzisław Szymański
103
(1,41%)
-
1
Krzysztof Henryk Kwiatkowski
709
(9,69%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Zenon Czesław Weiss
37
(0,51%)
-
2
Eugeniusz Kłos
82
(1,12%)
-
1
Paulina Sylwia Hylińska
143
(1,95%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
8
Sylwia Marzena Szymańska
162
(2,21%)
-
2
Mirosław Jedziniak
260
(3,55%)
-
1
Marek Jerzy Masiuk
654
(8,94%)
-
3
Marta Pełka
72
(0,98%)
-
6
Jarosław Roman Krajewski
77
(1,05%)
-
4
Marek Kazimierz Kocan
57
(0,78%)
-
5
Paulina Magdalena Pindor-Masternak
33
(0,45%)
-
7
Marek Meljon
57
(0,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z POPARCIEM ROMANA SZEŁEMEJA
-
7
Marta Agata Wróblewska
165
(2,26%)
-
1
Kamil Krzysztof Orpel
754
(10,31%)
-
4
Stanisław Słoniewski
142
(1,94%)
-
2
Ewa Anna Dorosz
809
(11,06%)
-
3
Anna Małgorzata Neuberg
144
(1,97%)
-
6
Andrzej Włodarczyk
88
(1,20%)
-
8
Łukasz Bartosz Kazek
630
(8,61%)
-
5
Grzegorz Edward Czepil
493
(6,74%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Lech Grzegorz Pałys
16
(0,22%)
-
8
Mateusz Kamil Wiżbicki
36
(0,49%)
-
1
Magdalena Zofia Król
215
(2,94%)
-
2
Bogusław Daniel Broczek
95
(1,30%)
-
3
Maria Sokołowska
115
(1,57%)
-
5
Daniel Jaremenko
58
(0,79%)
-
7
Irena Anna Kilanowska
61
(0,83%)
-
4
Jerzy Bogusław Janus
141
(1,93%)
Okręg 3
miasto Szczawno-Zdrój, gmina Stare Bogaczowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z ZIEMI WAŁBRZYSKIEJ
-
4
Robert Adrian Gołdyn
78
(1,68%)
-
5
Arkadiusz Marcin Mucha
292
(6,28%)
-
1
Bogusław Stefan Uchmanowicz
433
(9,31%)
-
2
Wioletta Monika Warchał
133
(2,86%)
-
3
Marta Katarzyna Zarzecka
33
(0,71%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Leszek Świętalski
352
(7,57%)
-
2
Grzegorz Chałdaś
113
(2,43%)
-
3
Piotr Jacek Czopek
42
(0,90%)
-
5
Ewa Iwona Woźniak
134
(2,88%)
-
4
Ewa Anna Pietkiewicz
116
(2,49%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Agnieszka Magdalena Jennings
403
(8,66%)
-
4
Wioleta Ewa Pławińska
48
(1,03%)
-
1
Marek Walenty Ratusznik
304
(6,54%)
-
3
Karolina Siennicka
67
(1,44%)
-
5
Robert Edmund Malwic
70
(1,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z POPARCIEM ROMANA SZEŁEMEJA
-
4
Krzysztof Ryszard Pietrzak
121
(2,60%)
-
1
Bogdan Seweryn Stochaj
546
(11,74%)
-
5
Monika Ewa Trybuła
213
(4,58%)
-
2
Ramona Dominika Bukowska
746
(16,04%)
-
3
Radosława Stramel-Świteńka
237
(5,10%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Wanda Bronisława Palczewska
62
(1,33%)
-
2
Anna Maria Berner-Paluch
41
(0,88%)
-
5
Damian Sławomir Kamiński
42
(0,90%)
-
3
Artur Zimnicki
14
(0,30%)
-
4
Edyta Barbara Wojtkowska-Juzków
11
(0,24%)
Okręg 4
gmina Czarny Bór, gmina Mieroszów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z ZIEMI WAŁBRZYSKIEJ
-
2
Urszula Barbara Filip
363
(7,13%)
-
4
Paweł Artur Woźny
27
(0,53%)
-
5
Stanisław Skrzyniarz
374
(7,35%)
-
1
Elżbieta Lesława Chruszcz-Szomańska
297
(5,83%)
-
3
Edyta Aldona Śpiewak
109
(2,14%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Wiesław Mariusz Gaweł
118
(2,32%)
-
3
Ewa Małgorzata Potoniec
16
(0,31%)
-
2
Barbara Stobiecka
70
(1,37%)
-
5
Marcin Pelc
24
(0,47%)
-
4
Leokadia Przybyszewska
58
(1,14%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Dorota Skibska
417
(8,19%)
-
2
Krzysztof Kręzel
249
(4,89%)
-
4
Zbigniew Józef Grzeszczak
183
(3,59%)
-
3
Kazimierz Mrówka
120
(2,36%)
-
5
Sylwestra Beata Wawrzyniak
520
(10,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z POPARCIEM ROMANA SZEŁEMEJA
-
5
Paweł Piotr Grzeszczak
331
(6,50%)
-
3
Barbara Gryka
194
(3,81%)
-
2
Elżbieta Mieczysława Buziewicz
535
(10,51%)
-
1
Jarosław Tomasz Buzarewicz
643
(12,63%)
-
4
Anna Maria Wtulich
148
(2,91%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Dominik Szymon Zduńczuk
56
(1,10%)
-
1
Sylwia Piela
114
(2,24%)
-
4
Dominik Paterak
37
(0,73%)
-
5
Małgorzata Maria Kosecka
46
(0,90%)
-
3
Maciej Tomasz Kolski
42
(0,82%)