KRÓTKO: Odra przegrała na własnym stadionie

AREK
Niestety, hit piłkarskiej rundy jesiennej dla BKS-u. Drużyna z Bielska-Białej pokonała we wczorajszym pojedynku przy ulicy Bogumińskiej Odrę Wodzisław 3-2.

Losy spotkania mogły się inaczej potoczyć. Gospodarze już w 37 minucie za sprawą Macieja Rozmusa objęli prowadzenie. Jednak po zmianie stron najpierw do remisu doprowadził Maciej Kocur w 50 min., a trzy minuty później Damian Zdolski wykorzystując rzut karny wyprowadził gości na prowadzenie.

Wodzisławianom nie pomogła nawet gra z przewagą jednego zawodnika. BKS od 59 minuty grał w "dziesiątkę". Czerwoną kartkę ujrzał (za dwie żółte) Adrian Olszowski. W 70 minucie Maciej Kocur podwyższył prowadzenie, a Odrę stać było jedynie na odpowiedź Mateusza Krupy.

Dzięki zwycięstwu BKS wskoczył na 3 miejsce w tabeli, Odra jest 10. Liderem ligi pozostaje Przyszłość Rogów.