Dobry występ radlińskich gimnastyków

Arek
Z dobrej strony zaprezentowali się młodzi gimnastycy z Radlina w turnieju o Puchar Prezesa Okręgowego Związku Gimnastycznego w Katowicach.

Zawody w Sokolniodbywały się w kategorii do lat 13, 15 i 18.

W rywalizacji (do lat 13) zwyciężył Jakub Kozik z Cukrownika Chybie. Tuż za nim uplasował się Dawid Niżnik (Klub Gimnastyczny Radlin), a trzeci był Piotr Śliwa (KG Radlin). W kolejnej kategorii (do lat 15) najlepszy okazał się Bartosz Czaja. Drugie miejsce przypadło Piotrowi Wieczorek, a trzecie miejsce Dawidowi Węglarzowi. Co warte podkreślenia wszyscy reprezentują radliński klub.

W rywalizacji najstarszych zawodników (do lat 18) na najwyższym stopniu podium stanął Damian Kempny (KG Radlin), drugie miejsce zajął Kacper Krzempek (Cukrownik Chybie), a trzecie Dawid Czembor (Cukrownik Chybie).