MKS Wodzisław Śl. przegrał z MKS Zabrze 71:96

AREK
MKS Wodzisław Śl. przegrał w meczu wyjazdowym z MKS Zabrze 71:96. Porażka zasłużona, nasi zawodnicy słabo się spisali szczególnie w pierwszej połowie. Strat nie udało się już odrobić.

W meczu wyjazdowym w Zabrzu słabiej zaprezentowali się nasi zawodnicy w pierwszej połowie spotkania. Przeciwnik w tej części gry był zdecydowanie lepszy. Trzecia i czwarta kwarta to była już dobra gra, w której cała nasza drużyna walczyła bardzo ambitnie. Dobrze rozgrywał duet Wutke Sebastian i Wilk Bartosz, na tablicach aktywnie walczył Syska Kamil jednak nieskuteczny rzutowo w ostatnich meczach. Bardzo dobrą drugą połowę zaliczył Wieczorek Jakub, a motorem napędowym naszego zespołu był Paryło Jan - najlepszy zawodnik MKS–u w obronie i ataku. Jego forma systematycznie rośnie. NIestety strat z pierwszej połowy nie udało się już odrobić.

MKS Zabrze - MKS Wodzisław Śląski 96:71 (27:13, 21:14, 26:24, 22:20)

Punkty dla MKS -u WODZISŁAW Śl. zdobyli: Paryło Jan 21, Wieczorek Jakub 17, Wutke Sebastian 14, Syska Kamil 9, Wilk Bartosz 6, Banasik Bartosz 2, W zawodach brali też udział: Adamczewski Amadeusz, Adamczyk Adrian, Pawliński Karol, Rybiński Iwo. Trener zespołu: Marek Malik

Już jutro (6.03) MKS Wodzisław Śl. (kadeci) zmierzą się z Dychą Czechowice. Początek o 18 w hali ZS 3 w Wodzisławiu Śl. Wstęp wolny.