Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

MKS Wodzisław wygrał w Zabrzu [RELACJA]

AREK
Łukasz Laskowski
Łukasz Laskowski MKS Wodzisław Śl.
MKS Wodzisław wygrał na wyjeździe z MKS Zabrze 94:47. Najlepszym zawodnikiem został okrzyknięty Łukasz Laskowski, który zdobył 32 punkty.

MKS Wodzisław wygrał w Zabrzu

Pierwsze dwie kwarty to przewaga wodzisławian. Jednak gra nie kleiła się tak jak można było tego oczekiwać. Koszykarze MKS Wodzisław zagrali nienajlepiej w obronie. Na przerwę zawodnicy MKS- u zeszli wygrywając 45:25.

W trzeciej kwarcie spotkania wreszcie było widać bardzo dobrą grę, do jakiej w ostatnich meczach przyzwyczaili młodzicy MKS Wodzisław. Od razu przewaga w grze odbiła się na tablicy wyników. Kwarta wygrana różnicą 19 punktów. Czwarta kwarta to dalsza kontrola spotkania przez drużynę gości co doprowadziło do pewnego wygrania całych zawodów.

W zespole z Wodzisławia wyróżnił się Łukasz Laskowski zdobywca 32 punktów.

MKS Zabrze - MKS WODZISŁAW ŚLĄSKI 47:94 (11:23, 14:22, 11:30, 11:19)

Punkty dla MKS WODZISŁAW Śl. zdobyli: Laskowski Łukasz 32 (2X3pkt.), Michałowski Patryk 13, Szlachta Rafał 13, Adamczyk Michał 10, Przybyła Łukasz 9, Szlachta Robert 6, Kyrcz Szymon 5, Moczała Dawid 4, Sosna Jakub 2. W zawodach brał też udział: Płonka Grzegorz, Tkocz Patryk, Zanibol Adrian. Trener zespołu: Marek Malik

W najbliższej kolejce spotkań wodzisławianie wyjeżdżają do Gliwic, a 11 kwietnia o godz. 18 zagrają w hali ZS 3 w Wodzisławiu Śl. Przeciwnikiem będą Hawajskie Koszule z Żor.