Odra Wodzisław - KS Kleszczów 7:0. Wodzisławianie nie zwalniają tempa

Arek
Odra Wodzisław nie zwalnia tempa. We wczorajszym spotkaniu pokonała KS Kleszczów 7:0.

Przewaga wodzisławian ani na moment nie podlegała dyskusji. Już 3 minucie Mateusz Kamiński strzałem zza pola karnego otworzył wynik spotkania. W 30 minucie, za sprawą Artura Cichego, było już 2:0. Dwie minuty później ten sam zawodnik podwyższył na 3:0 i z takim wynikiem obie drużyny schodziły do szatni. W drugiej połowie podopieczni Ireneusza Gabrysia dołożyli jeszcze cztery bramki i ku uciesze licznie zgromadzonej publiczności Odra odniosła piąte zwycięstwo w lidze. Wodzisławianie po siedmiu kolejkach zajmują siódme miejsce. Za tydzień na własnym obiekcie Odra zmierzy się z KS 27 II Gołkowice.

Odra Wodzisław - KS Kleszczów 7:0
Bramki: Kamiński, Cichy (2x), Biernat (2x), samobójcza, Bobrzyk
Widzów: ok. 700