Odra Wodzisław pokonała Start Namysłów 3:2

AREK
Odra Wodzisław podtrzymuje dobrą passę. Po ostatnim zwycięstwie w Piotrówce, tym razem pokonała u siebie Start Namysłów 3:2.

Mimo ataków Startu, to wodzisławianie w pierwszej połowie strzelali bramki. Na listę strzelców wpisali się: Gać i Rozmus (x2). Po pierwszej połowie było 3:0 i niewielu kibiców spodziewało się emocji w drugiej części gry. Jednak mocno zmotywowany Start nie zamierzał za darmo oddać punktów. Po błędzie naszego bramkarza napastnik gości, wpakował piłkę do bramki. Jak można było się spodziewać, po golu kontaktowym Start jeszcze bardziej zaatakował. W 69. minucie zaowocowało to kolejnym golem. Tym razem z rzutu wolnego.

Po tej bramce Odra za wszelką cenę chciała dowieźć wygraną do końca, a Start wyrównać. Mecz stał się brzydki, szarpany, a gra była nerwowa. Na szczęście do ostatniego gwizdka udało się utrzymać przewagę wodzisławian.

Odra po 24 kolejkach zajmuje 4 miejsce w grupie C (spadkowa). Do lidera traci 11 punktów. W sobotę wodzisławianie zagrają w Strzelcach Opolskich, z miejscowym Piastem.

Skład Odry: Łobaczewski, Gojny, Sławik, Lalko, Krupa, Gać (67' Walczak), Górnicki (83' Sobik), Gwiaździński, Rozmus, Hanzel, Zyguła (90' Markiewicz)

Bramki: Odra - Gać, Rozmus (2); Start - Samborski, Błach