Odra Wodzisław wygrała z Piastem Strzelcem Opolskie 2:1

AREK
Odra pokonała Piasta Strzelce Opolskie 2:1
Odra pokonała Piasta Strzelce Opolskie 2:1 arc
Odra Wodzisław pokonała Piast Strzelce Opolskie 2:1. Było to ostatnie wodzisławian przed własną publiczność w rozgrywkach III ligi.

Było to ostatnie spotkanie wodzisławian w tym sezonie przed własną publicznością.

Mecz lepiej rozpoczęli goście, bo już w 20 minucie za sprawą Daniela Wolnego objęli prowadzanie. Ku uciesze kibiców wodzisławianie zdołali jeszcze przed przerwą wyrównać. W 45 minucie karnego na bramkę zamienił Marek Sobik. W drugiej połowie Odrę na prowadzenie wyprowadził Piotr Glenc i mimo kolejnych sytuacji gospodarzom nie udało się podwyższyć wyniku.

Zwycięstwo niewiele zmieniło w naszej sytuacji. Podbeskidzie II zremisowało z LZS Piotrówką 2:2 i nasze szanse na utrzymanie zmalały niemal do zera.

W sobotę Odra zagra na wyjeździe ze Szczakowianką Jaworzno.

Znajdźcie nas na Twitterze: @SWD_naszemiasto