Odra Wodzisław zremisowała ze Szczakowianką Jaworzno

AREK
Odra Wodzisław zremisowała w ostatniej kolejce ze Szczakowianką Jaworzno 1:1. Wodzisławianie stracili bramkę w ostatnich sekundach spotkania.

Wodzisławianie walcząc o utrzymanie stracili punkty. Tym razem ze Szczakowianką Jaworzno. Wodzisławianie mogli to spotkanie spokojnie wygrać. Mieli wiele okazji, których nie wykorzystali. Na pochwałę zasługuje Richard Mrozek. Bramkarz popisał się kilkoma znakomitymi interwencjami, m.in. broniąc rzut karny i dobitkę.

Odra wyszła na prowadzenie w 76 minucie, po wykorzystanym rzucie karnym przez Marka Sobika. Nasz zespół poszedł za ciosem, ale mimo sytuacji nie podwyższył wyniku. W 90 minucie Szczakowianka rozpaczliwie rzuciła się do ataku. Chaos nie pomagał naszym zawodnikom. W ostatnich sekundach goście wykonywali rzut wolny. Wrzucona futbolówka trafiła pod nogi Marcina Grzywy. Piłka po jego strzale znalazła drogę do bramki. Chwilę później sędzia zakończył mecz.

W sobotę (24.05) Odra podejmie LZS Piotrówkę. Początek meczu o 18.