Turniej piłkarski w Wodzisławiu Śl.: "Trójka najlepsza w turnieju Młodego Piłkarza"

AREK
Młodzi piłkarze rywalizowali na boisku SP 5
Młodzi piłkarze rywalizowali na boisku SP 5 MOSiR Centrum
Turniej piłkarski w Wodzisławiu Śl.: Wczoraj na boisku SP 5 rozegrano turniej "Młodego Piłkarza". Wygrała Szkoła Podstawowa nr 3. Zobaczcie zdjęcia.

W turnieju wzięło udział 8 wodzisławskich szkół podstawowych, natomiast w zawodach mogli brać udział uczniowie klas czwartych oraz młodsi. W meczu o trzecie miejsce SP 4 pokonało 1:0 SP 8. Natomiast w finale SP 3 po karnych pokonała SP 10 po rzutach karnych 3:2 (w meczu 1:1).

Królem strzelców turnieju został Miłosz Pawlusiński (SP 3) ,najlepszym zawodnikiem Marko Drzeniek (SP 8), a najlepszym bramkarzem Wiktor Gorel (SP 3). Drużyny oraz wyróżnieni zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, puchary oraz sprzęt sportowy ufundowany przez organizatora MOSiR "Centrum".