UKS Strzał Wodzsław Śl.: dobre występy na Pucharze Polski

AREK
UKS Strzał Wodzisław Śl.
UKS Strzał Wodzsław Śl. ma za sobą udany start w Pucharze Polski w Jakuszycach. Adam Zając zajął drugie miejsce, a Szymon Konieczny trzecie. Z dobrej strony zaprezentowali się również: Paweł Kowol i Paweł Herok.

UKS Strzał Wodzsław Śl.: dobre występy w Jakuszycach

W biegu indywidualnym wodzisławianie zajęli dwa miejsca na podium. Bezbłędnie strzelał Adam Zając, który dzięki dobremu biegowi stanął na drugim stopniu podium. Nieco gorzej na strzelnicy spisał się Szymon Konieczny. W sumie 4 razy nie trafił do celu, ale znakomicie pobiegł. Odrobił straty do rywali i zajął trzecie miejsce. Na wyróżnienie zasłużyli również: Paweł Herok, który wywalczył 9 miejsce, a Paweł Kowol 11.

W biegu sprinterskim też błysnęli formą zawodnicy UKS Strzał Wodzisław Śl. Zadanie było o tyle trudniejsze, że za każde "pudło" zawodnicy musieli pokonać rundę karną.

Po raz kolejny Szymon Konieczny pokazał, że jest jednym z najlepszych młodzików młodszych zdobywając kolejny brązowy krążek. Bardzo dobrze spisali się pozostali zawodnicy z klubu zajmując wysokie lokaty. Paweł Herok miał do pokonania dwie rundy karne i uzyskał 6 miejsce, a Paweł Kowol z czterema niecelnymi strzałami ukończył rywalizację na 11 pozycji. Trzeba zaznaczyć, że Szymon Konieczny uzyskał drugi czas biegu, Adam Zając trzeci, Paweł Herok siódmy, tuż za nim z ósmym czasem biegu znalazł się Paweł Kowol.

Zobacz koniecznie. Młodzieżowy Sportowiec 2013 Roku Ziemi Wodzisławskiej [GŁOSOWANIE]

Oby tak dalej. Może wkrótce doczekamy się następcy Tomasza Sikory.

Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z informacjami!