KRÓTKO: Odra wygrała na wyjeździe. Przyszłość liderem

AREK
Odra Wodzisław wygrała na wyjeździe z LZS Leśnicą 2:0. Swój mecz wygrała również Przyszłość Rogów i tym samym pozostaje na fotelu lidera III ligi.

Wygrana Odry cieszy tym bardziej, że zawodnicy musieli zmagać się również z pogodą. W drugiej połowie meczu mocno posypało śniegiem i boisko było białe. Bramki dla naszego zespołu strzelili: Maciej Rozmus i Mateusz Krupa. Po 13 kolejkach Odra zajmuje 9 miejsce i traci 9 punktów do lidera.

Na czele ligi nadal znajduje się Przyszłość Rogów. Rogowianie w tej kolejce na wyjeździe Start Namysłów 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów w 80 minucie strzelił Dawid Hanzel. Przyszłość ma 2 "oczka" przewagi nad drugim Pniówkiem Pawłowice. Śl.