Odra wygrała pierwszy sparing

AREK
Odra Wodzisław wygrała 7-0 z Polonią Połomią w pierwszym tegorocznym sparingu. W składzie wodzisławskiego klubu grali zawodnicy Startu Bogdanowice (III liga). Od kilku tygodni oba kluby prowadzą rozmowy na temat fuzji.

W pierwszej połowie grał skład przymierzany do III ligi, w którym wystąpili m.in. piłkarze Startu Bogdanowice, a także wychowankowie Odry: Paweł Polak i Tomasz Młynek. Ten ostatni zdobył 3 bramki, które zapewniły Odrze zwycięstwo już w pierwszej połowie.

W drugiej części meczu na boisko wszedł skład C-klasowy, który również zaprezentował się bardzo dobrze. Odra zdobyła jeszcze cztery bramki i ostatecznie wygrała 7-0.

Skład 1 połowa: Bąkowski - Lalko, Cichy, Kubecki, Król - Demus, Król, Nielek, Gać - Polak, Młynek
Skład 2 połowa: Łagoda (Olfans) - Powichrowski, Pesta, Kamiński, Klimek - Marcol(Biernat), Psota, Jasiak, Burzyński(Kosiński) - Bobrzyk (zawodnik testowany), Stolarski

Strzelecy bramek: Młynek (3), Jasiak, Marcol, Stolarski i Kosiński.

Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?