Radlin: Sukcesy naszych gimnastyków [ZDJĘCIA]

AREK
Mamy następców Leszka Blanika! Gimnastycy z Radlina znowu wrócili z zawodów z sukcesami.

W Bydgoszczy odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski juniorów i seniorów w gimnastyce sportowej mężczyzn. W zawodach uczestniczyły 3 drużyny juniorów z Klubu Gimnastycznego Radlin w kategoriach wiekowych do lat 13, 15 i 18. Najlepiej zaprezentowała się drużyna do lat 15 w składzie Piotr Wieczorek, Dawid Węglarz, Piotr Śliwa, Dawid Niżnik i Marcin Pierchała, którzy zdobyli srebrny medal.

Drużyna do lat 18 w składzie Damian Kempny, Piotr Chodyko i Bartosz Czaja zajęła 4 miejsce. Najmłodsi zawodnicy do lat 13 w składzie Kacper Blanik, Jakub Bauerek, Oliwer Krakowczyk i Dawid Mikołaj zajęli 8 miejsce. W tym samym terminie w Bydgoszczy rozegrany został Finał Ogólnopolskich Zawodów Młodzików do lat 10, w którym Jakub Bauerek zajął w wieloboju 10 miejsce.