Wodzisław: Dominika Bielecka wygrywa dwa wyścigi

Arkadiusz Biernat
Dominika Bielecka okazała się najlepsza w dwóch wyścigach o Puchar Tatrzańskiego Związku Narciarskiego w Zakopanem.

Zawody odbywają się w ramach Pucharu Polski. Dwa zwycięstwa odniosła biegaczka MKS Wodzisław Śląski. W pierwszym dniu zostały rozegrano biegi techniką klasyczną na dystansie 5 km, gdzie Bielecka odniosła zwycięstwo. W juniorkach B na dystansie 5 km cl bardzo dobrze zaprezentowała się Sonia Fulneczek, która zajęła 13 miejsce. W juniorkach C na dystansie 3km cl 31 miejsce zajęła Anna Bargiel. W młodszej kategorii juniorek D Izabela Sikorska zajęła 20 miejsce w biegu na dystansie 2 km cl .

W drugim dniu zawodów zostały rozegrane biegi techniką dowolną. I tym razem na dystansie 5 km F Dominika również pewnie wygrała swój bieg. Sonia Fulneczek w juniorkach B zajęła 11 miejsce na dystansie 5 km F. W kategorii juniorek C Natalia Sikora zajęła 28 miejsce na dystansie 5 km F. W kategorii juniorek D Izabella Sikorska zajęła 14 miejsce na dystansie 3 km.