Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

„graMY dla Patryka” z Wodzisławia Śl. Licealista choruje na nowotwór złośliwy. Szkoła organizuje koncert charytatywny dla swojego ucznia

Ireneusz Stajer
Ireneusz Stajer
Nasz syn jest uczniem ll klasy LO o profilu sportowym. Jego pasją jest piłka nożna, dlatego reprezentuje barwy klubu Orzeł Palowice. Patryk jest pogodnym, pomocnym i wesołym chłopakiem. Bardzo dzielnie znosi ciężar choroby, jednak obecnie nie jest w stanie uprawiać sportu oraz podjąć żadnej aktywności fizycznej. Choroba syna bardzo wpłynęła na budżet naszej sześcioosobowej rodziny. Dlatego bardzo dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia – przyznają rodzice Patryka.
Nasz syn jest uczniem ll klasy LO o profilu sportowym. Jego pasją jest piłka nożna, dlatego reprezentuje barwy klubu Orzeł Palowice. Patryk jest pogodnym, pomocnym i wesołym chłopakiem. Bardzo dzielnie znosi ciężar choroby, jednak obecnie nie jest w stanie uprawiać sportu oraz podjąć żadnej aktywności fizycznej. Choroba syna bardzo wpłynęła na budżet naszej sześcioosobowej rodziny. Dlatego bardzo dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia – przyznają rodzice Patryka. pomagam.pl
W sobotę, 17 lutego w Wodzisławskim Centrum Kultury odbędzie się koncert charytatywny "graMY dla Patryka". Patryk jest uczniem Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim, cierpi na nowotwór złośliwy,. Na pomagam.pl ruszyła także zbiórka na dalsze leczenie oraz implant dla chłopaka, który dzielnie walczy z chorobą.

Koncert charytatywny organizują koledzy z Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim oraz nauczyciele Patryka. Przewidziano wiele atrakcji, wśród nich występy muzyczne, taneczne oraz niecodziennie licytacje. Aby wziąć udział w koncercie, należy w bibliotece szkolnej zakupić bilet bądź cegiełkę.

Wystąpią m.in. pianistka Marta Mołodyńska-Wheeler, finalistka The Voice of Poland i Szansy na Sukces Aleksandra Leśniewicz oraz tancerki Egurrola Dance Studio Dominika Ryszka i Sabina Chojecka. Na scenie pojawią się także aktorzy TTM Teatru Tańca Memento i Jakub Ryszka czy Krzysztof „Dudal” Ryszka, weteran sceny muzycznej. Program przewiduje także występy uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Technicznych.

Koncert odbędzie się 17 lutego, w godz. 11.00-14.00 w Wodzisławskim Centrum Kultury.

- Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału. Cały dochód zostanie przeznaczony na dalsze leczenie Patryka – wskazują organizatorzy.

Rodzice proszą o wsparcie leczenia syna

- O chorobie dowiedzieliśmy się na początku października 2023 r. Nowotwór złośliwy! Syn przeszedł operację usunięcia raka złośliwego 9 października, chemioterapię zaczął w listopadzie. Trzy sesje, ostatnia chemioterapia zakończyła się 3 stycznia 2024 roku – opisują rodzice na stronie zbiórki.

Patryk ma podejrzenie martwicy w trzonach kości biodrowej, teraz czeka go szereg badań kontrolnych oraz wszczepienie implantu .

- Nasz syn jest uczniem ll klasy LO o profilu sportowym. Jego pasją jest piłka nożna, dlatego reprezentuje barwy klubu Orzeł Palowice. Patryk jest pogodnym, pomocnym i wesołym chłopakiem. Bardzo dzielnie znosi ciężar choroby, jednak obecnie nie jest w stanie uprawiać sportu oraz podjąć żadnej aktywności fizycznej. Choroba syna bardzo wpłynęła na budżet naszej sześcioosobowej rodziny. Dlatego bardzo dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia – przyznają rodzice Patryka.

Link do zbiórki: https://pomagam.pl/patrykmalina?fbclid=IwAR2gU7XwTD1kyNBqS6A4XhqaBv3BbH5__rxj_LePbTF_vC-UC_tGf4-i_to

od 12 lat
Wideo

Protest w obronie Parku Śląskiego i drzew w Chorzowie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na wodzislawslaski.naszemiasto.pl Nasze Miasto