Wygrana po emocjonującym pojedynku [ZDJĘCIA]

AREK
Seniorzy Górnika Radlin wygrali we własnej hali z PRO AZS ATH Bielsko - Biała 3:2. Zobacz zdjęcia ze spotkania.

Mecz ze względu na swój przebieg mógł się podobać kibicom siatkówki. Było to spotkanie set za set. Ostatecznie radlinianie zachowali zimną krew i wygrali po tie-breaku. Górnik zajmuje 5 miejsce w tabeli III ligi.

Górnik Radlin - PRO AZS ATH Bielsko - Biała 3:2 (25:22, 19:25, 25:22, 16:25, 15:12).

W sobotę w Radlinie został również rozegrany turniej młodzików. Poniżej prezentujemy wyniki:
SK Górnik Radlin - SiKReT Gliwice 2:0 (25:12, 25:18, 0:0)
SiKReT Gliwice - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
0:2 (22:25, 20:25, 0:0)
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - SK Górnik Radlin 2:0 (25:12, 25:23, 0:0)
Zespół zagrał w składzie: Ferdyan Andrzej, Firut Damian, Maziarz Adam, Dzierżęga Piotr, Nagelski Sławomir, Matczak Dominik, Samsel Szymon, Robakowski Piotr, Heliosz Dawid, Warzecha Robert, Szafranek Dawid, Tkocz Mateusz, Grygiel Filip.

Z kolei kadeci przegrali w piątkowym meczu na wyjeździe z MOSM Tychy 0:3 (10:25, 23:25, 13:25). Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Dzido Paweł, Durczok Jarosław, Skotarek Łukasz, Panfil Łukasz, Piecha Jacek, Malec Kamil, Bednorz Bartosz, Margulski Kamil, Skupień Szymon, Wodecki Klaudiusz, Ferdyan Andrzej.