Przyszłość Rogów przegrywa w Dobrzeniu

Arek
Przyszłość Rogów doznała pierwszej porażki w tym sezonie. Podopieczni Tomasza Sosny przegrali na wyjeździe z TOR-em Dobrzeń Wielki 2:3.

Spotkanie lepiej rozpoczęli nasi zawodnicy, którzy za sprawą Przemysława Szkatuły już po 5 minutach objęli prowadzenie. Niestety, ale radość nie trwała długo. Najpierw bramkarza Przyszłości pokonał Daniel Rychlik, a później Paweł Sobotta i do przerwy gospodarze prowadzili 2:1. Po zmianie stron strzał Roberta Żbikowskiego dawał nam remis, lecz w końców gospodarze zachowali zimną krew i po bramce Bartłomieja Błońskiego zdobyli 3 punkty.

Po 5 kolejkach Przyszłość Rogów zajmuje 6 miejsce.