Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Przegląd prasy z Wodzisławia Śląskiego. Sprawdź najważniejsze informacje z wczoraj. Prasówka 30.03.2024

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Wideo
od 16 lat
Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 29.03, w Wodzisławiu Śląskim. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Kandydaci na wójta Godowa w wyborach samorządowych 2024. Jest ich trzech. Adamczyk, Krakowczyk, Szuścik. Kim są, co robią?”?

Prasówka Wodzisław Śląski 30.03: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 Kandydaci na wójta Godowa w wyborach samorządowych 2024. Jest ich trzech. Adamczyk, Krakowczyk, Szuścik. Kim są, co robią?

Wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia 2024 roku, 12 lutego zakończyła się rejestracja komitetów wyborczych, 4 marca rejestracja kandydatów na radnych. O stanowisko wójta Godowa w powiecie wodzisławskim będzie walczyć tylko dwoje kandydatów. Kim są, co robią? Prezentujemy ich w tym tekście.

Lubisz zniżki?

📢 Kandydaci na wójta Marklowic w wyborach samorządowych 2024. Jest ich tylko dwoje. Dudziak-Radecka i Mika. Kim są, co robią?

Wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia 2024 roku, 12 lutego zakończyła się rejestracja komitetów wyborczych, 4 marca rejestracja kandydatów na radnych. O stanowisko wójta Marklowic w powiecie wodzisławskim będzie walczyć tylko dwoje kandydatów. Kim są, co robią? Prezentujemy ich w tym tekście.

📢 Kandydaci na wójta Lubomi w wyborach samorządowych 2024. Jest ich tylko dwóch. Burek i Wolny. Kim są, co robią?

Wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia 2024 roku, 12 lutego zakończyła się rejestracja komitetów wyborczych, 4 marca rejestracja kandydatów na radnych. O stanowisko wójta Lubomi w powiecie wodzisławskim będzie walczyć tylko dwóch kandydatów. Kim są, co robią? Prezentujemy ich w tym tekście.

Czytaj wygodniej najważniejsze wiadomości

Materiały promocyjne partnera

Prasówka 30.03 Wodzisław Śląski: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników w Wodzisławiu Śląskim. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Kandydaci na wójta Mszany w wyborach samorządowych 2024. Jest ich tylko dwóch. Szymanek i Wala. Kim są, co robią?

Wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia 2024 roku, 12 lutego zakończyła się rejestracja komitetów wyborczych, 4 marca rejestracja kandydatów na radnych. O stanowisko wójta Mszany w powiecie wodzisławskim będzie walczyć tylko dwóch kandydatów. Kim są, co robią? Prezentujemy ich w tym tekście.

📢 Kandydaci na wójta Gorzyc w wyborach samorządowych 2024. Jest ich tylko dwóch. Jakubczyk i Kubica. Kim są, co robią? ZDJĘCIA

Wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia 2024 roku, 12 lutego zakończyła się rejestracja komitetów wyborczych, 4 marca rejestracja kandydatów na radnych. O stanowisko wójta Gorzyc w powiecie wodzisławskim będzie walczyć tylko dwóch kandydatów. Kim są, co robią? Prezentujemy ich w tym tekście.

📢 Wybory 2024. Anna Hetman, kandydatka na prezydenta Jastrzębia-Zdroju bez tajemnic

W niedzielę, 7 kwietnia odbędą się wybory prezydentów, burmistrzów, wójtów każdego miasta i gminy w regionie. Kandydatów do fotelu prezydenta Jastrzębia-Zdroju poprosiliśmy o to, by nam o sobie opowiedzieli. Dziś bez tajemnic Anna Hetman, kandydatka na prezydenta Jastrzębia-Zdroju.

📢 Wodzisław Śląski w świątecznym wydaniu. Miasto wygląda wyjątkowo pięknie. Pojawiły się nowe ozdoby wielkanocne ZDJĘCIA

WODZISŁAW ŚLĄSKI. Jak co roku pracownicy Służb Komunalnych Miasta zadbali o to, by Wodzisław Śląski wyglądał wyjątkowo na Wielkanoc. Nowością są pisanki na stelażach, których design nawiązuje do świątecznych materiałów promocyjnych miasta, czyli życzenia wielkanocne w miejskich social mediach i na billboardach Świąteczny Wodzisław zachwyca.

📢 Park Hutniczy otworzył się na wiosnę! Zyskał nowe oblicze

Wodny plac zabaw, skatepark, gry stolikowe i miejsca do grillowania to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na mieszkańców w zrewitalizowanym Parku Hutniczym. Metamorfoza przestrzeni stała się możliwa dzięki skutecznemu pozyskaniu przez miasto środków z funduszy norweskich.

📢 Kandydaci na burmistrza Pszowa w wyborach samorządowych 2024. Jest ich tylko dwoje. To Ewa Gawęda i Piotr Kowol. Kim są, co robią? ZDJĘCIA

Wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia 2024 roku, 12 lutego zakończyła się rejestracja komitetów wyborczych, 4 marca rejestracja kandydatów na radnych. O stanowisko burmistrza Pszowa będzie walczyć tylko dwoje kandydatów, to pani i pan. Kim są, co robią? Prezentujemy ich w tym tekście.

📢 Kandydaci na burmistrza Radlina w wyborach samorządowych 2024. Jest ich czworo. Klima, Podleśny, Sitek, Szindler. Kim są? ZDJĘCIA

Wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia 2024 roku, 12 lutego zakończyła się rejestracja komitetów wyborczych, 4 marca rejestracja kandydatów na radnych. O stanowisko burmistrza Radlina będzie walczyć pięciu kandydatów, to dwie panie i dwóch panów. Kim są, co robią? Prezentujemy ich w tym tekście.

📢 Kandydaci na prezydenta Wodzisławia Śl. w wyborach 2024. Kieca, Piwoński, Szatyło, Szwagrzak, Szymczak Jest ich czworo. Kim są? ZDJĘCIA

Wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia 2024 roku, 12 lutego zakończyła się rejestracja komitetów wyborczych, 4 marca rejestracja kandydatów na radnych. O stanowisko prezydenta Wodzisławia Śląskiego będzie walczyć pięciu kandydatów, to sami panowie. Kim są, co robią? Prezentujemy ich w tym tekście.

ZOBACZ KONIECZNIE

Lubisz czytać ale książki są za drogie? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych księgarniach online.

Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na wodzislawslaski.naszemiasto.pl Nasze Miasto