Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Przegląd prasy z tygodnia 11.02.2024. Co działo się w Wodzisławiu Śląskim. Zobacz, jakie wydarzenia przeoczyłeś

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Wideo
od 16 lat
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Wodzisławia Śląskiego, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 4.02 a 10.02.2024. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „O wojnie polsko-czechosłowackiej w Wodzisławiu Śl. Spotkanie odbędzie się w Pałacu Dietrichsteinów. Szykuje się uczta historyczna ”?

Przegląd tygodnia: Wodzisław Śląski, 11.02.2024. 4.02 - 10.02.2024: top 3 artykuły

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 O wojnie polsko-czechosłowackiej w Wodzisławiu Śl. Spotkanie odbędzie się w Pałacu Dietrichsteinów. Szykuje się uczta historyczna

Wojna polsko-czechosłowacka o Zaolzie odeszła w zapomnienie. Będzie to temat kolejnego" Spotkania z historią" w Pałacu Dietrichsteinów w Wodzisławiu Śląskim, który z pewnością zainteresuje nie tylko mieszkańców naszego miasta i powiatu ale również sąsiednich terenów w tym ziemi cieszyńskiej, rybnickiej i raciborskiej.

📢 Rusza Szkoła dla rodziców w Wodzisławiu Śl. Na spotkania zaprasza Placówka Wsparcia Dziennego Dziupla. Czego się tam można nauczyć?

O tym warto wiedzieć. W Wodzisławskiej Placówce Wsparcia Dziennego „Dziupla” od 12 lat organizowane są warsztaty dla rodziców, podczas których opiekunowie mogą dzielić się doświadczeniami i doskonalić umiejętności rodzicielskie. Jaki jest program tych bardzo pożytecznych zajęć? Jak zapisać się do „Szkoły dla rodziców”?

📢 Wodzisław Śl. walczy o czystsze powietrze. Jest już coraz lepiej. Niemniej wciąż jest wiele do zrobienia. Jaki jest obecnie stan powietrza?

Miasto Wodzisław Śląski na przestrzeni ostatnich lat podjęło szereg działań w zakresie likwidacji niskiej emisji i poprawy jakości powietrza. Działania te obejmują m.in. termomodernizacje budynków, dotacje dla mieszkańców, działalność informacyjną i edukację. W mieście oddycha się lepiej niż kilka lat wcześniej, o czym świadczą m.in. dane pomiarowe ze stacji przy ul. Gałczyńskiego. Walka o czyste powietrze trwa.

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie

Materiały promocyjne partnera

Tygodniowa prasówka 11.02.2024: 4.02-10.02.2024 Wodzisław Śląski: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Wodzisławiu Śląskim. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Ścisk w pociągach Kolei Śląskich na trasie z Katowic w kierunku Bohumina. "Ścisk jest tak duży, że czasami dochodzi nawet do omdleń"

REGION. Tłok i ścisk. O takich scenariuszach w pociągach Kolei Śląskich na liniach S7 i S71 mówią pasażerowie. Choć fakt, że oferta przewoźnika cieszy się dużym powodzeniem może być optymistyczna, to już podróż w zatłoczonych pociągach może być koszmarem. Codzienny dojazd do pracy czy szkoły, zamienia się w walkę o miejsce w pociągu.

📢 Złośliwy nowotwór niszczy zdrowie 11-miesięcznego Filipka z Olzy. Mieszkańcy i urzędnicy włączają się w akcję "pompowania"

WAŻNE. Społecznicy, strażacy, dziennikarze, a nawet urzędnicy włączają się w akcję pomocy dla 11-miesięcznego Filipka Białdygi z Olzy, w powiecie wodzisławskim. Chłopiec mierzy się z nowotworem złośliwym. Trwa dramatyczna walka z czasem, by zdążyć zebrać ponad 1,6 mln zł na leczenie w USA.

ZOBACZ KONIECZNIE

Lubisz czytać ale książki są za drogie? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych księgarniach online.

Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na wodzislawslaski.naszemiasto.pl Nasze Miasto