Wodzisław: Dominika Bielecka znakomicie spisała się na Kubalonce

Arkadiusz Biernat
Dominika Bielecka (MKS Wodzisław Śl.) zajęła drugie i trzecie miejsce podczas finałowego Biegu na Igrzyska w Ramach Ogólnopolskiego Rozwoju Biegów Narciarskich.

Na Kubalonce został rozegrany Finałowy Bieg na Igrzyska w Ramach Ogólnopolskiego Rozwoju Biegów Narciarskich. W stawce ponad 300 zawodników i zawodniczek znalazła się też grupka zawodniczek z MKS Wodzisław Śl. W pierwszym dniu rozegrano biegi techniką klasyczną ze startu wspólnego. W kategorii juniorek A na dystansie 5 km cl drugie miejsce zajęła Dominika Bielecka. W juniorkach C na dystansie 3 km cl 38 miejsce Natalia Sikora; 42 miejsce Anna Bargiel. W juniorkach D na dystansie 3 km cl 38 miejsce Izabella Sikorska; 39 miejsce Natalia Załęska; 43miejsce Katarzyna Niemirska; 46 miejsce Natalia Olczyk. W kategorii junior D 3 km cl 31 miejsce Robert Paszkiewicz.

W drugim dniu zostały rozegrane biegi stylem dowolnym. Juniorki A na dystansie 10km F trzeicie miejsce zajęła Dominika Bielecka. W juniorkach C na dystansie 5km F 22 miejsce Natalia Sikora; 40 miejsce Anna Bargiel. W juniorkach D 3km F 26 miejsce Izabella Sikorska; 39 miejsce Natalia Załęska; 43 miejsce Katarzyna Niemirska; 44 miejsce Natalia Olczyk.Juniorki E 34 miejsce Klaudia Sosna. W kategorii junior D 3km F 38 miejsce Robert Paszkiewicz.